Schotse Gin
In Schotland beheerst men dankzij de whisky van huis uit het distilleren. Gin-liefhebbers kunnen daar alleen maar van profiteren. Ontdek de fijne, creatieve gins uit het noorden van Groot-Brittannië.
Producten filteren
–
Edinburgh Gin Raspberry Gin
Verse en gedroogde frambozen geven deze gin een unieke, fruitige en frisse smaak. Grijp uw kans.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Red Door Highland Gin with Autumn Botanicals
De gelimiteerde editie van Benromach Distillery bezorgt u met herfstige botanicals kruidig genot. Nu kopen.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Holyrood Height of Arrows Gin
Met een heldere jeneverbessensmaak en de extra kick van bijenwas en een vleugje zeezout. Bestel nu deze klassieke gin uit Edinburgh.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Crockers London Dry Gin
Heerlijke London Dry Gin van topkwaliteit. Bestel hem nu en geniet ervan bij uw volgende gin-tonic!
€ 19,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 28,56/Liter)
Edinburgh Gin Rhubarb & Ginger Gin
Heerlijk fris en mooi in balans, met fijne toetsen van rabarber en gember. Bestel nu en geniet.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
BrewDog LoneWolf Gin Cactus and Lime (50 ml)
Ontdek de boeiende kaktusnoten van deze opwindende LoneWolf Gin. Nu ook verkrijgbaar in een klein flesje om te proeven.
€ 6,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 139,80/Liter)
Shetland Reel Original Gin
Met de hand vervaardigde gin van het meest noordelijke punt van de Britse eilanden. Een absolute aanrader!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Isle of Raasay Hebridean Gin met 2 glazen
De Raasay Hebridean Gin presenteert zich subtiel bitter en zitrusfris. Nu verkrijgbaar in een prachtige set met twee glazen!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Red Door Highland Gin with Winter Botanicals
Feestelijke aroma's van piment en sultanarozijnen komen in de gelimiteerde wintereditie samen met de klassieke London Dry Gin. Wees er snel bij!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Raasay Hebridean Gin
De Raasay Hebridean Gin presenteert zich subtiel bitter en citrusfris. Geniet van de bijzondere rabarbertoets.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Aberturret Gin
De gin uit het huis Glenturret verenigt beproefde distillatietechnieken met 14 zorgvuldig geselecteerde botanicals. Ontdek hem nu.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Edinburgh Gin Tiramisu
Edinburgh Gin Tiramisu biedt een dessertachtige beleving met rijke aroma’s en een fluweelzacht mondgevoel. Bestel nu!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
LoneWolf Original Juniper Gin
Ervaar de intense smaak van Toscaanse jeneverbes en citrusvruchten! Probeer LoneWolf Original vandaag nog.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Edinburgh Seaside Gin
Zomerse gin met maritieme frisheid, een lichte mineraliteit en veel zoete smaakaccenten. Zeker eens proberen als Gin & Tonic!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Edinburgh The Classic Dry Gin
Een klassieke Dry met subtiele heidebloesemtonen uit de Schotse hoofdstad. Een voortreffelijke keuze voor Gin & Tonic.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Indian Summer Saffron Infused Gin
Een zomerse gin, die dankzij saffraan een bijzonder verfijnde en intense toets krijgt. Die moet u zeker eens proeven.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Red Door Small Batch Highland Gin
Geniet van de gin uit de Highlands met karakteristieke noten van jeneverbes en bittere sinaasappel. Bestel nu en beleef het zelf.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Edinburgh Cannnonball Navy Strength Dry Gin
Met deze intense gin uit de Schotse hoofdstad hebt u de ideale basis voor krachtige Martini’s en andere cocktails.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Edinburgh Gin Bramble & Honey Gin
Klassieke London Dry, verfijnd met volle bessenaroma’s en zoete honing. Bestel en geniet op ijs of met tonic.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Makar Cherry Gin
Deze fruitige gin leent zich uitstekend als basis voor cocktails. Haal meteen een fles in huis!
€ 29,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 59,98/Liter)
LoneWolf Cloudy Lemon Gin
Toscaanse jeneverbessen en uitgesproken citrusnoten tillen uw cocktails naar een hoger niveau. Dit moet u geproefd hebben!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Nerabus Islay Gin Heather
Heerlijke gin met de sublieme aroma's van Islays heide. Gun uzelf dit uitzonderlijke genot!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Nerabus Islay Gin Gorse
Ontdek Islay van een nieuwe kant met deze voortreffelijke gin. Bestel meteen een fles!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Botanist Islay Dry Gin (200 ml)
Islay Dry Gin uit de befaamde Bruichladdich-distilleerderij met 22 Islay-botanicals. Probeer hem nu in het kleine 200 ml-flesje.
€ 15,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 79,95/Liter)