Calvados
Producten filteren
–
Christian Drouin Hors d'âge Calvados Pays d'Auge 350ml
Bloemige tonen, fijne kruidigheid en een fruitige zoetheid domineren de rijpe smaak van deze Calvados. Ontdek hem nu als miniatuur!
€ 53,99
Inhoud: 0.35 Liter (€ 154,26/Liter)
Christian Drouin XO Calvados Pays d'Auge 350ml
Zoet en complex ontvouwen de rijpe aroma's van de edele Calvados zich in uw glas. Ontdek nu dit luxueuze genot!
€ 43,99
Inhoud: 0.35 Liter (€ 125,69/Liter)
Christian Drouin 2000/2024 Les Millésimés Calvados Pays d'Auge Tokaycask
Lange rijping en dubbele vatrijping beloven u een complexe drinkervaring. Bestel nu!
€ 140,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 201,41/Liter)
Christian Drouin 1992/2018 Les Millésimés Calvados Pays D`Auge
Ontdek de fruitige zoetheid en de fijne kruidigheid van deze voortreffelijke jaargang-Calvados. Verzeker u nu van één van de weinige flessen.
€ 176,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 252,84/Liter)
Christian Drouin Extra Pierre Pivet Calvados Pays d'Auge
Rijp, edel en een ware rariteit. Verzeker uzelf nu van een fles van deze unieke Calvados van Christian Drouin!
€ 156,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 224,27/Liter)
Christian Drouin 1988/2018 Les Millésimés Calvados Pays D`Auge
Een Calvados van uitzonderlijke klasse. De lange rijping schenkt een weelde aan aroma's in uw glas. Bestel nu en droom even weg naar Frankrijk!
€ 214,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 307,13/Liter)
Christian Drouin 35 jaar oud Calvados
35 jaar gerijpt in eikenhouten vaten en gebotteld op 40% vol. Dat levert een ronde, aangename drinkervaring op. Nu meteen kopen en genieten!
€ 198,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 284,27/Liter)
Christian Drouin 1973/2021 Les Millésimés Calvados Pays D`Auge
Bijna een halve eeuw rijpte deze edele Calvados. Gun uzelf een vleugje pure luxe. Bestel nu deze stijlvolle fles.
€ 448,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 641,41/Liter)
Christian Drouin 1971/2021 Les Millésimés Calvados
Een halfeeuw rijpte deze sublieme Calvados. Perfect als geschenk voor een aanstaande 50ste verjaardag, of om zelf van te genieten.
€ 468,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 669,99/Liter)
Christian Drouin 1974/2021 Les Millésimés Calvados Pays D`Auge
De zachte drinksterkte en het complexe aroma maken hem onweerstaanbaar. Bestel nu en geniet van de verfijnde kunst van Frankrijk.
€ 428,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 612,84/Liter)
Christian Drouin 1963/2007 Les Millésimés Calvados
Een milde drinksterkte en fruitige zoetheid vormen een onweerstaanbaar genot. Bestel nu en proef!
€ 603,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 862,84/Liter)
Christian Drouin 1984/2017 Les Millésimés Calvados Pays D`Auge
Fruitig, elegant genot uit Normandië. Bestel deze verfijnde parel meteen en laat u betoveren!
€ 268,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 384,27/Liter)
Christian Drouin 1989/2020 Les Millésimés Calvados Pays D`Auge
Ontdek nu deze voortreffelijke jaargangs-Calvados met een elegant, fruitig bouquet. Bestel meteen en geniet ervan.
€ 206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 295,70/Liter)
Christian Drouin 1980/2020 Les Millésimés Calvados Pays D`Auge
Deze Calvados heeft ruimschoots de tijd gekregen om zijn perfecte rijpheid te bereiken. Geniet ervan samen met vrienden of in uw eentje. Bestel nu.
€ 320,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 458,56/Liter)
Christian Drouin 1964/2007 Les Millésimés Calvados
Een schitterende complexiteit, gevormd door meerdere decennia rijping in eikenhouten vaten, wacht op u bij deze voortreffelijke Calvados. Ontdek hem nu!
€ 572,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 818,56/Liter)
Christian Drouin 1981/2021 Les Millésimés Calvados Pays D`Auge
Edele Calvados in een elegante fles en een representatieve houten box. Ideaal om cadeau te geven. Nu in uw winkelmandje leggen.
€ 307,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 439,99/Liter)
Christian Drouin 1976/2021 Les Millésimés Calvados Pays D`Auge
Een rijpe en complexe Calvados die toch uitzonderlijk mild en aangenaam drinkt. Plaats deze meteen in uw winkelmandje.
€ 384,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 549,99/Liter)
Christian Drouin 1972/2017 Les Millésimés Calvados Pays D`Auge
Bijna een halve eeuw rijpte deze verfijnde Calvados. Perfect als geschenk of om zelf van te genieten. Bestel nu!
€ 458,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 655,70/Liter)
Christian Drouin 1979/2018 Les Millésimés Calvados Pays D`Auge
De milde drinksterkte en het complexe aroma maken hem onweerstaanbaar. Bestel nu en geniet van het verfijnde Franse vakmanschap.
€ 339,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 485,70/Liter)
Christian Drouin 2001/2023 Les Millésimés Pays d'Auge Xerescask
De dubbele rijping in sherry- en calvadosvaten versterkt de intense fruitigheid van de brandewijn. Geniet er meteen van!
€ 134,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 192,84/Liter)
Christian Drouin 1991/2022 Les Millésimés Calvados Pays d`Auge
De lange rijping in eiken vaten zorgde bij deze jaargangs-Calvados voor een fruitige, milde smaak. Bestel hem nu en geniet ervan.
€ 209,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 299,99/Liter)
Christian Drouin 1967/2007 Les Millésimés Calvados
In de edele fles sluimeren elegante fruitaroma's en een complex genot. Nu cadeau geven of zelf van genieten!
€ 532,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 761,41/Liter)
Christian Drouin 1987/2018 Les Millésimés Calvados Pays D`Auge
Deze hoogwaardige Calvados uit Normandië biedt u, dankzij zijn aangename alcoholsterkte, een voortreffelijke ervaring. Grijp nu uw kans.
€ 226,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 324,27/Liter)
Christian Drouin Millésime 1961/2007 Calvados
Een jaargang-Calvados om ten volle van te genieten. Bijna een halve eeuw gerijpt en klaar om door u geproefd te worden!
€ 655,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 937,13/Liter)
Calvados Achtergrond