Acties
Producten filteren
–
– 20,00%
Privateer New England White Rum
Aromatische en fruitige rum uit de Verenigde Staten. Puur of in een cocktail – altijd een genot. Bestel nu voor uw volgende feest.
€ 52,99
€ 42,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 60,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 52,99
– 10,00%
Glentauchers 2009/2022 - 13 jaar oud First Fill Sherry Butt (Artist Collective #6.0 by LMDW)
De hoogwaardige, aromatische Single Malt in de prachtige Artist Collective-fles is een perfect geschenk. Bestel meteen!
€ 136,99
€ 123,29
Inhoud: 0.7 Liter (€ 176,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 133,99
– 16,00%
Stauning 2020/2025 New American Oak Cask #2544 The Awakening Series
Het nieuwe vat van Amerikaans eiken geeft de Deense whisky zijn kruidige smaak. Beleef nu intens genot.
€ 87,99
€ 73,91
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,59/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 87,99
– 20,00%
Amahagan Edition No. 5 Sherry Wood Finish
In deze spannende creatie versmelten Japanse maltwhisky’s met andere uit alle windstreken. Nu proeven!
€ 105,99
€ 84,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 75,99
– 16,00%
Isle of Raasay 2018/2023 Distillery of the Year Quercus humboldtii Finish Special Release
Een bijzondere vatcombinatie voor een bijzondere gelegenheid. Vier nu met Raasay de overwinning bij de Scottish Whisky Awards!
€ 94,99
€ 79,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 113,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 83,99
– 20,00%
Amahagan Edition No. 1 Blended Malt
Een heel bijzondere malt uit Japan! Ontdek nu al hoe de single malt whisky's van Nagahama later zullen smaken.
€ 82,99
€ 66,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 56,99
– 35,00%
Miltonduff 2009/2023 - 13 jaar oud Sherry Cask No. 839000191 Single Cask Collection (Duncan Taylor)
Deze voortreffelijke single cask-afvulling overtuigt met fruitige sherrynoten en een krachtige vatsterkte. Probeer hem nu.
€ 115,99
€ 75,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 101,99
– 15,00%
Jamaica Rum 1982/2022 MRJB Cask No. 17 (Rum Artesanal)
Met een trotse leeftijd van 40 jaar is deze rum werkelijk een kostbaarheid. Verzeker uzelf van één van de weinige flessen.
€ 513,99
€ 436,89
Inhoud: 0.5 Liter (€ 873,78/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 513,99
– 22,00%
Benriach 2013/2022 Malting Season Second Edition
Speciale editie, geproduceerd met eigen gemoute gerst en gerijpt op eerstgevulde bourbonvaten. Niet te missen!
€ 105,99
€ 82,67
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,10/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 72,99
– 10,00%
Arran 15 jaar oud French Oak Grand Cru Finish Rare Batch
Rijke, mondvullende wijnaccenten dankzij 8 jaar nagerijping in Franse wittewijnvaten. Niet te missen!
€ 158,99
€ 143,09
Inhoud: 0.7 Liter (€ 204,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 135,99
– 35,00%
Black Gate 3 jaar oud Batch 1 (That Boutique-Y Whisky Company)
Genot uit Australië bij aangename 46% Vol. Koop nu een van de gelimiteerde flessen!
€ 127,99
€ 83,19
Inhoud: 0.5 Liter (€ 166,38/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 127,99
– 25,01%
The Alchemist's Gin Copperhead Blend Kit
Wie van gin en experimenteren houdt, moet nu zijn kans grijpen! Zo wordt de volgende ginronde met vrienden pure, heerlijke wetenschap.
€ 31,99
€ 23,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 159,93/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 31,99
– 15,00%
Sechsundneunziger Gin Hannover 96
Toon uw steun voor Hannover 96 met deze heerlijke gin. Bestel nu en hef het glas!
€ 43,99
€ 37,39
Inhoud: 0.5 Liter (€ 74,78/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 36,99
– 16,00%
Miltonduff 2011/2024 - 13 jaar oud Single Cask No. 8343679 The Octave (Duncan Taylor)
13 jaar rijping en een intens finish in kleine sherry-octavevaten gaven deze whisky zijn veelgelaagde aroma's. Ontdek hem nu!
€ 89,99
€ 75,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 89,99
– 25,00%
Glen Breton 15 jaar oud - Battle of the Glen
De 15-jarige Glen Breton uit Canada overtuigt met zijn complexe honing- en maltaroma's. Zorg dat u deze speciale uitgave bemachtigt!
€ 83,99
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 69,99
– 1,73%
Roseisle 14 jaar oud Harmonic Grace Special Release 2025
Met intensiteit, balans en veel raffinement - zo weet de gelimiteerde special release van de gegeerde distilleerderij te bekoren. Bestel nu!
€ 172,99
€ 169,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 242,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 172,99
– 15,00%
Wild 12 jaar oud Black Wood Rum Triple Cask
Met een onmiskenbaar eikenkarakter uit het Zwarte Woud, de zoetheid uit het PX- en de tannines uit het Amaronevat. Grijp toe.
€ 95,99
€ 81,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 116,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 82,99
– 30,00%
Ichiros Malt & Grain - World Blended Whisky Limited Edition (Japan)
Een zoet-fruitige blend waarin malt whisky van Chichibu is samengebracht met Europese grain whisky. Bestel en geniet!
€ 160,99
€ 112,69
Inhoud: 0.7 Liter (€ 160,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 155,99
– 30,00%
Dufftown 2008/2024 Armagnac Hogshead Finish No. 07091 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek de intense single cask-botteling met een spannende narijping op een Armagnacvat. Wees er snel bij!
€ 125,99
€ 88,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 108,99
– 25,00%
Bourgoin Cognac Fine Pale M.1998 (350ml)
De Bourgoin Cognac Fine Pale M.1998: gerijpt in eikenhouten vaten en onverdund afgevuld. Bestel nu en geniet er in alle rust van.
€ 90,99
€ 68,24
Inhoud: 0.35 Liter (€ 194,97/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 90,99
– 35,01%
BrewDog Seven Day Rhubarb & Lemon Vodka
In deze stijlvolle fles sluimeren intrigerende aroma's van rabarber en citroen. Bestelt u deze buitengewone wodka vandaag nog.
€ 28,99
€ 18,84
Inhoud: 0.7 Liter (€ 26,91/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 20,99
– 20,00%
Benriach 1997/2021 - 24 jaar oud Single Rum Barrel No. 7776 Cask Edition
De rijke kleur en de verleidelijke zoetheid dankt deze goudglanzende Benriach aan de rijping in een rumvat. Nu proeven!
€ 575,99
€ 460,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 658,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 556,99
– 10,00%
Roseisle 12 jaar oud Origami Kite II Special Release 2024
Een voortreffelijk gerijpte en zachte Single Malt. Bemachtig nu de tweede afvulling van Roseisle Distillery.
€ 156,99
€ 141,29
Inhoud: 0.7 Liter (€ 201,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 121,99
– 25,00%
L'Encantada 2002 Eau de Vie Worthy Park Rum Finish
Een zeer aromatische brandewijn. Met een finish op Worthy Park-rumvaten krijgt hij een exotische toets. Bestel nu!
€ 91,99
€ 68,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 137,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 91,99