Acties
Producten filteren
–
Jim Beam Kentucky Straight Rye Whiskey Pre-Prohibition Style
Jim Beam staat voor aantrekkelijke prijzen en degelijke kwaliteit. Deze rye whiskey vormt daarop geen uitzondering. Ontdek het zelf!
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Glenfarclas Heritage
Een interessante slok. Maar vorm vooral uw eigen mening over deze jonge Glenfarclas.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Four Roses Single Barrel
Ervaar een voortreffelijke Bourbon op de ideale drinksterkte met deze prachtige botteling. Haal dit pure genot nu in huis!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Four Roses
Extra zachte bourbon uit Kentucky. Nu in huis halen en genieten!
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
– 20,00%
Fettercairn 18 jaar oud
Volwassen en volmondig overtuigt deze whisky na zijn finish in 100% Schotse eiken vaten. Wees er snel bij.
€ 210,99
€ 168,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 241,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 156,99
Benriach 10 jaar oud The Original Ten Three Cask Matured
Een perfecte balans van aroma’s uit bourbon-, oloroso- en virgin-oakvaten! Bestel nu en geniet!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
– 25,00%
Glen Scotia 25 jaar oud
Het kroonjuweel van Glen Scotia kreeg een finish op verse bourbonvaten en daardoor een mooie zoetheid. Wees er snel bij.
€ 699,99
€ 524,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 749,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 481,99
– 20,00%
Taylors 10 jaar oud Tawny Port met gieter (3 liter)
Verheug u op vele heerlijke genietmomenten met deze 3‑literfles. Bestel nu de 10 jaar in eikenhouten vaten gerijpte portwijn.
€ 235,99
€ 188,79
Inhoud: 3 Liter (€ 62,93/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 235,99
Cragganmore 12 jaar oud met cadeauverpakking
Een van de eerste zes Classic Malts! Ideaal als aperitief.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Dimple Golden Selection Blended Scotch
Al jarenlang immens populair en volstrekt herkenbaar. Meteen een flesje in het winkelmandje leggen.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
– 25,00%
Amrut 2019 10 jaar oud Greedy Angels Peated Rum Finish
Misschien wel de oudste Single Malt uit India. Wees er snel bij en geniet van één van de gelimiteerde flessen uit de eerste batch.
€ 872,99
€ 654,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 935,34/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 736,99
Teeling Rum Cask Finish (Irland)
De zoete aroma's van de Rum Cask Finish komen dankzij het achterwege laten van koudefiltratie volledig tot hun recht! Koop nu een fles!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
– 20,00%
Glenrothes 25 jaar oud Batch 12 (That Boutique-y Whisky Company)
Ontdek de elegantie van de 12e editie van de Glenrothes Single Malt Whisky van That Boutique-y Whisky Company. Bestel meteen!
€ 263,99
€ 211,19
Inhoud: 0.5 Liter (€ 422,38/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 263,99
Royal Lochnagar 12 jaar oud
Trakteer uzelf op een glaasje van Queen Victoria’s lievelingsmalt. Ontdek intrigerende houttoetsen. Ga ervoor en geniet vorstelijk.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Kilbeggan Black
Rond en mild ontvouwen zich zachte rook en verfijnde kruidigheid uit de fles. Gun uzelf dit Ierse genot!
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
– 35,01%
BrewDog 500 Cuts Spiced Spirit Drink
Hier krijgt u het beste van tropische melasse, gemengd met Schotse spirit. Probeer het nu!
€ 34,99
€ 22,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,49/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 26,99
– 30,00%
Riverbourne 3 jaar oud Australian Whisky Batch No. 1 (That Boutique-y Whisky Company)
Australische single malt uit Batch No. 1 – gelimiteerd tot slechts 132 flessen. Bestel nu en ontdek iets nieuws!
€ 117,99
€ 82,59
Inhoud: 0.5 Liter (€ 165,18/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 117,99
– 25,00%
Glen Keith 25 jaar oud
Gun uzelf heerlijke aroma's uit een kwart eeuw rijping op een aangename drinksterkte. Leg het meteen in uw winkelmandje!
€ 490,99
€ 368,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 526,06/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 345,99
– 25,00%
Caperdonich 25 jaar oud Oak Hogsheads Peated
Na volle 25 jaar op vat overtuigt deze whisky uit de gesloten Caperdonich-distilleerderij met rijpe aroma’s. Koop nu!
€ 678,99
€ 509,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 727,49/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 476,99
– 30,00%
Black Gate 3 jaar oud Batch No. 2 (That Boutique-Y Whisky Company)
Genot uit Down Under bij optimale 46,1% Vol. Verzeker uzelf nu van één van de beperkte flessen!
€ 126,99
€ 88,89
Inhoud: 0.5 Liter (€ 177,78/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 126,99
– 25,00%
Ben Nevis 28 jaar oud Ross The Thanes Series The Macbeth Collection (Livingstone)
Ontdek Ben Nevis van een nieuwe kant in de kunstzinnige presentatie van Livingstone. Bemachtig nu meteen een fles!
€ 472,99
€ 354,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 506,77/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 472,99
– 25,00%
Isle of Raasay 5 jaar oud Single Peated Red Wine Cask No. 18/721
Rokerig met een zilt vleugje zeewier, zoete kersensiroop en warm eikenhout.
€ 90,99
€ 68,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,49/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 86,99
– 25,00%
Smögen 2014 - 6 jaar oud PX Twin Hogsheads No. 41 + 43 Germany Exclusive
Rokerig, fruitig en prachtig donker verschijnt deze voortreffelijke single malt in uw glas. Bestel nu voor onvervalst genot!
€ 100,99
€ 75,74
Inhoud: 0.5 Liter (€ 151,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 92,99
– 40,02%
SIEGFRIED Easy Classic Dry
Heerlijke botanicals bij slechts 20 % vol. bezorgen u de perfecte zomerdrank. Bestel nu en geniet van de sprankelende aroma's!
€ 24,99
€ 14,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 29,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 15,99