Acties
Producten filteren
–
– 17,00%
Teaninich 1977/2022 Single Cask No. 7010 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Bij indrukwekkende 63,3 % Vol. komen de rijpe aroma's van Teaninich prachtig tot hun recht. Verzeker uzelf nu van deze rariteit!
€ 2.521,99
€ 2.093,25
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.990,36/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 2.521,99
– 25,01%
Glen Breton 10 jaar oud
Single malt whisky uit Canada. Ontdek aangename appelhouttoetsen en een gevoel van weidsheid.
€ 48,99
€ 36,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,49/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 35,99
– 15,00%
Glentauchers 2009/2023 - 14 jaar oud Bordeaux Wine Barrique No. 900219 (LongValley Selection)
Maar liefst 14 jaar rijping in rode wijnvaten gaf de Speysider zijn intense fruitigheid. Bemachtig meteen een fles!
€ 103,99
€ 88,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 126,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 103,99
Tamnavulin Double Cask
Een kruidige whisky uit Speyside. Gerijpt in twee vattypes en onklopbaar geprijsd – bestel nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Craigellachie 13 jaar oud Bas-Armagnac Cask Finish
Whisky met Armagnac-finish. Boterig gebak, kaneel, zoete ananas en kampvuur. Bestelt u nu deze verrukkelijke smaakrijkdom!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
– 22,00%
The Singleton of Glen Ord 38 jaar oud
Deze single malt mocht maar liefst 38 jaar rijpen – complexe aroma’s en een intense smaak zijn het resultaat. Proef het zelf.
€ 2.829,99
€ 2.207,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.153,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 2.602,99
– 15,00%
Limeburners 5 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Prachtige drinksterkte en verrukkelijke aroma's uit het sherryvat. Bestel nu whisky van de kleine Australische distilleerderij!
€ 153,99
€ 130,89
Inhoud: 0.5 Liter (€ 261,78/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 153,99
– 15,00%
Launceston 5 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Ontdek de whiskywereld van Australië met deze intense afvulling. Bemachtig meteen één van de slechts 187 flessen!
€ 154,99
€ 131,74
Inhoud: 0.5 Liter (€ 263,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 154,99
– 35,02%
Feingeisterei Rum Liqueur Classic 200ml (biologisch)
Witte stranden, hete dagen en een zoetige rumlikeur - biologisch gecertificeerd. Een echte verwennerij uit Duitsland. Bestel nu!
€ 17,99
€ 11,69
Inhoud: 0.2 Liter (€ 58,45/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 17,99
– 15,00%
Overeem 5 jaar oud Batch 3 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Fruitige aroma's uit het Australische sherryvat. Ontdek deze heerlijke onafhankelijke botteling!
€ 167,99
€ 142,79
Inhoud: 0.5 Liter (€ 285,58/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 167,99
– 15,00%
Corowa 4 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Het prachtige flessendesign van deze boeiende Australiër is een echte blikvanger. Koop hem meteen en ontdek!
€ 117,99
€ 100,29
Inhoud: 0.5 Liter (€ 200,58/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 117,99
– 15,00%
Fleurieu 3 jaar oud Batch 2 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Ongelooflijke intensiteit en een spannende verscheidenheid aan aroma's in een onafhankelijke botteling van That Boutique-y Whisky Company. Verzeker u snel van een fles!
€ 148,99
€ 126,64
Inhoud: 0.5 Liter (€ 253,28/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 148,99
– 15,00%
Chief`s Son 5 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Een boeiende Single Malt uit Australië, onafhankelijk gebotteld in een unieke fles. Bestel nu!
€ 148,99
€ 126,64
Inhoud: 0.5 Liter (€ 253,28/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 148,99
– 22,00%
Ramero Rum 2018/2022 - 3 jaar oud Single Riesling Cask No. 086
De in een Rieslingvat gerijpte rum brengt zomerse aroma's in uw glas. Bestel nu en hef smakelijk het glas!
€ 88,99
€ 69,41
Inhoud: 0.5 Liter (€ 138,82/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 86,99
– 20,00%
Clynelish 1990/2022 - 32 jaar oud Bourbon Barrels No. 3478 + 3482 Cask Strength Collection (Signatory)
De rijpe aroma’s uit de twee afzonderlijke bourbonvaten werden op krachtige vatsterkte gebotteld. Bestel nu!
€ 759,99
€ 607,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 868,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 588,99
– 22,00%
Ramero Rum 2003/2022 - 19 jaar oud Single Bourbon Cask No. 012
Gerijpte aroma's uit 19 jaar rijping komen met verrukkelijke intensiteit in uw glas. Koop nu en geniet in goed gezelschap!
€ 156,99
€ 122,45
Inhoud: 0.5 Liter (€ 244,90/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 154,99
– 20,00%
Clynelish 1990/2022 - 32 jaar oud Bourbon Barrel No. 3507 Cask Strength Collection (Signatory)
Heerlijke vanille- en fruitaroma's worden omspeld door verfijnde maritieme tonen. Gun uzelf deze uitzonderlijke whisky.
€ 759,99
€ 607,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 868,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 759,99
– 35,00%
Fleurieu 3 jaar oud Batch No. 1 (That Boutique-y Whisky Company)
Australische single malt? Laat u overtuigen door That Boutique-y Whisky Company's Batch No. 1-afvulling. Bestel snel!
€ 117,99
€ 76,69
Inhoud: 0.5 Liter (€ 153,38/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 117,99
– 20,00%
Renegade 2025 Old Bacolet Grenada Pure Single Rum (Velier)
De potstill-rum overtuigt met een natuurzuivere smaak en aangename intensiteit. Bestel nu en geniet.
€ 69,99
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 69,99
– 22,00%
Appleton Estate 2002/2022 - 20 jaar oud Hearts Collection
De rijpe aroma’s komen dankzij de intense vatsterkte indrukwekkend tot hun recht. Bestel nu en geniet!
€ 416,99
€ 325,25
Inhoud: 0.7 Liter (€ 464,64/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 353,99
– 20,00%
The Alchemist's Gin Copperhead Black Batch
Een gin die uw zintuigen op weldadige wijze weet te verrassen. Sla uw slag.
€ 41,99
€ 33,59
Inhoud: 0.5 Liter (€ 67,18/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 31,99
– 25,00%
Cedar Ridge Wheat
Zacht en mild glijden de zoete aroma’s van de whiskey in uw glas. Nu gewoon genieten!
€ 52,99
€ 39,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 56,77/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 50,99
Dalwhinnie Winter's Gold
Deze wintereditie fascineert met ronde, weelderige zoetheid en nuances van verfijnde turfrook. Gun uzelf dit bijzondere genot.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Irish Mist (likeur) (Irland)
Als morgendauw over weelderige beemden en tere heidebloemen legt deze likeur zich op uw gehemelte. Fijne toetsen — bestel vandaag nog.
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)