Acties
Producten filteren
–
– 10,00%
Yuza Second Edition 2022
Veelgelaagder, dieper en nog luxueuzer dan de eerste editie van de sensatie uit Japan. Bestel nu de vatsterkte.
€ 248,99
€ 224,09
Inhoud: 0.7 Liter (€ 320,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 233,99
– 20,00%
Dictador 2 Masters Leclerc Briant 1977/2022 - 45 jaar oud Single Cask No. 616-ExSh
De verenigde kunst van twee meesters van hun vak heeft deze verfijnde rum voortgebracht. Verwen uzelf met deze rariteit!
€ 935,99
€ 748,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.069,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 761,99
– 25,00%
Benriach 31 jaar oud Menteith The Thanes Series The Macbeth Collection (Elixir Distillers)
Vrij baan voor een kunstzinnige samenstelling van aroma's en het schitterende flessendesign van deze Benriach. Grijp nu uw kans en bemachtig direct een fles!
€ 847,99
€ 635,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 908,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 763,99
– 20,00%
Clynelish 1995/2025 - 30 jaar oud Refill Sherry Butt #8681 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de Clynelish 30 jaar met een unieke sherry-signatuur op vatsterkte! Verzeker u van een van de slechts 504 flessen!
€ 755,99
€ 604,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 863,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 700,99
– 25,00%
Elsburn 3 jaar oud Batch 2 (That Boutique-y Whisky Company)
Onafhankelijk gebottelde Duitse Single Malt met heerlijke aroma's uit het wijnvat. Bemachtig meteen één van de gelimiteerde flessen!
€ 115,99
€ 86,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 173,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 85,99
– 14,35%
Tobermory 21 jaar oud
De oudste vertegenwoordiger uit het kernassortiment van de distilleerderij onderging een meerjarige narijping in Oloroso Sherry-vaten. Grijp uw kans!
€ 208,99
€ 178,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 255,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 208,99
– 10,00%
Mortlach 1988/2021 - 33 jaar oud Refill American Hogshead No. 4594 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Vatsterk en ongefilterd komen de voortreffelijke aroma's van een volle 33 jaar rijping in één enkel vat in uw glas. Bestel nu!
€ 1.024,99
€ 922,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.317,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 880,99
– 25,00%
Dictador 2 Masters Glenfarclas 1977/2022 - 45 jaar oud Single Cask No. 128-ExW
45 jaar rijping, een prachtig sherryfinish en de destilleerkunst van twee meesters zorgden voor deze voortreffelijke rum. Bestel hem nu!
€ 1.852,99
€ 1.389,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.985,34/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 1.802,99
– 10,00%
Bowmore 1995/2020 - 25 jaar oud Octave Premium Cask No. 3727764 (Duncan Taylor)
Een kwart eeuw vloeibare Islay-geschiedenis met prachtig complexe aroma's en fijne rook. Bemachtig nu uw exemplaar!
€ 948,99
€ 854,09
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.220,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 888,99
– 8,00%
Glenglassaugh 1978/2018 30th Anniversary + 2 glazen (Signatory)
Deze whisky maakt deel uit van de Signatory 30th Anniversary Edition. Streng gelimiteerd; grijp uw kans zolang hij beschikbaar is.
€ 1.445,99
€ 1.330,31
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.900,44/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 1.039,99
– 18,00%
Longmorn 1975/2021 Single Cask No. 21602801 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Dit Longmorn dankt zijn prachtige mahoniekleur en verrukkelijke aromenrijkdom aan maar liefst 46 jaar rijping. Ontdek hem nu!
€ 2.802,99
€ 2.298,45
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.283,50/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 2.171,99
– 10,00%
Highland Park 30 jaar oud
3 verschillende soorten vaten en 30 jaar zorgvuldige rijping lieten dit pronkstuk tot perfectie rijpen. Gunt u uzelf die luxe.
€ 2.162,99
€ 1.946,69
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.780,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 1.520,99
– 33,01%
Lochlea Ploughing Edition Third Crop
Ploughing Edition 2024 – Rook kust de kust: fruit ontmoet diepte
€ 65,99
€ 44,21
Inhoud: 0.7 Liter (€ 63,16/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 50,99
– 10,00%
Rhum J.M 2015/2024 - 8 jaar oud Single Barrel No. 200074
Deze heerlijke Rhum Agricole is exclusief voor de Duitse markt gebotteld. Bemachtig een van de gelimiteerde flessen!
€ 108,99
€ 98,09
Inhoud: 0.7 Liter (€ 140,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 96,99
– 22,00%
Campbeltown 2014/2023 - 9 jaar oud Single Cask No. 11992 Single Cask (Duncan Taylor)
Een hoogwaardige tube en elegante goudaccenten maken deze heerlijke whisky tot een echte blikvanger. Perfect om cadeau te geven of zelf van te genieten!
€ 94,99
€ 74,09
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 83,99
– 20,00%
Ardmore 11 jaar oud Fury of the Obsidian Colossus 1st Fill Oloroso Sherry Barrique Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Intensief fruitige sherrynoten door de nagerijping in een 1st Fill Oloroso-barrique. Geniet nu van kolossale Highland-rook.
€ 90,99
€ 72,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 103,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 90,99
– 22,00%
Dailuaine 2009/2024 - 14 jaar oud 1st Fill Malaga Butt Finish No. 361937 (James Eadie)
Natuurlijke verwennerij uit de Speyside, gerijpt in fruitige Malaga-wijnvaten. Bestel nu en ontdek zoete aroma's!
€ 119,99
€ 93,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 133,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 105,99
– 22,00%
Strathmill 2014/2024 - 10 jaar oud Koval Quarter Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Fruitige aroma's uit de Speyside ontmoeten Amerikaanse whiskey in deze wonderlijk complexe uitgave. Zorg dat u snel een fles bemachtigt!
€ 74,99
€ 58,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 83,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 69,99
– 20,00%
Slyrs 3 jaar oud Batch 3 (That Boutique-y Whisky Company)
Beierse whisky in een onafhankelijke Britse afvulling. Bestel nu deze uitzonderlijke whisky.
€ 82,99
€ 66,39
Inhoud: 0.5 Liter (€ 132,78/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 75,99
– 15,00%
Farthofer Single Mostello Cask Whisky
Fris en grassig is deze whisky uit Oostenrijk en toont bij 52,1% Vol. een heerlijk intens karakter. Koop hem meteen!
€ 55,99
€ 47,59
Inhoud: 0.5 Liter (€ 95,18/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 55,99
– 25,01%
Red Beard Organic Sailors Choice (biologisch)
Hoogwaardige witte rum uit Zwitserland. Bestel hem meteen en geniet ervan in een cocktail of puur!
€ 39,99
€ 29,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 59,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 38,99
– 6,90%
Jack Daniels Old No. 7 Tennessee Whiskey
Of als Jacky Cola op een vrolijk feestje of puur in de heupfles voor onderweg. Bestel nu de klassieker en geniet.
€ 28,99
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 28,99
– 15,00%
AGOT Basque Single Malt Whisky Pioneer Edition
Proef deze exotische single malt uit het Baskenland, gerijpt in bourbon- en Rioja Alavesa-vaten. Grijp nu uw kans!
€ 56,99
€ 48,44
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,20/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 56,99
– 25,00%
Caroni 1997 - 24 jaar oud Single Cask No. 136 (Elizabeth Yard)
Karaktervolle Caroni Single Cask-uitgave met 24 jaar vatrijping. Bemachtig snel één van de beperkte flessen.
€ 567,99
€ 425,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 608,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 551,99