Acties
Producten filteren
–
– 25,00%
Islay #3 13 jaar oud Batch 5 (That Boutique-y Whisky Company)
Een 13-jarige mystery malt van Islay — kunt u raden welke distilleerderij het is? Bestel nu en proef!
€ 187,99
€ 140,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 281,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 187,99
– 16,00%
Grosperrin Cognac Fins Bois No. 68 Héritage
Niet alleen de kleur betovert de zintuigen! Bestel nu deze eersteklas cognac uit de Fins Bois.
€ 366,99
€ 308,27
Inhoud: 0.7 Liter (€ 440,39/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 366,99
– 20,01%
World Whisky Blend (That Boutique-Y Whisky Company)
Een "wereldwhisky" voor elke gelegenheid, waar ook ter wereld! Om te mixen of puur van te genieten. Probeer hem meteen!
€ 36,99
€ 29,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 36,99
– 25,00%
Benriach 1994/2021 - 27 jaar oud Single Oloroso Sherry Puncheon No. 2059 Cask Edition
Na maar liefst 27 jaar in een sherryvat zijn de aroma's van deze rokerige Benriach onweerstaanbaar complex. Bestel nu en ontdek!
€ 760,99
€ 570,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 815,34/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 506,99
– 35,00%
Longpond 2000 - 21 jaar oud Single Cask No. 21 (Elizabeth Yard)
Uniek Single Cask uit de al lang gesloten distilleerderij. Bestel meteen een van de flessen met mooie vatsterkte.
€ 283,99
€ 184,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 263,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 283,99
– 10,00%
Tamdhu Cuatro Reserva
Gerijpt in first- en refill-sherryvaten van Amerikaans en Europees eikenhout. Geniet van bijzonder evenwichtige aroma's!
€ 80,99
€ 72,89
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 59,99
– 30,00%
Bourgoin Cognac La Gloire de mon Père M.1990
Gedistilleerd tijdens de grote cognaccrisis en jarenlang gerijpt in eiken vaten. Nu te bestellen in de "halve" fles.
€ 114,99
€ 80,49
Inhoud: 0.35 Liter (€ 229,97/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 114,99
– 30,00%
Christian Drouin Asta Maurice 1963/2011 - 47 jaar oud Cask No. AMF005 Calvados (Asta Morris)
Deze voortreffelijke appelbrand brengt Normandië in uw glas. Geniet van deze edele drank en laat u betoveren!
€ 603,99
€ 422,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 603,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 603,99
– 20,00%
Dictador 1978/2019 - 40 jaar oud 2 Masters Chateau d'Arche
Een rum van topklasse met meer dan 40 jaar rijping en een verrukkelijk Bourbon-caskfinish. Verwen uzelf en bestel vandaag nog!
€ 703,99
€ 563,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 804,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 683,99
– 20,00%
Dictador 2 Masters 1982/2022 - 40 jaar oud Barton Straight Rye Finish
Gerijpte rum van twee meesterblenders, die indruk maakt met een heerlijk rye-finish. Bemachtig meteen een fles!
€ 900,99
€ 720,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.029,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 844,99
– 30,00%
Chichibu Ichiros Malt & Grain Blended Whisky Limited Edition 2020
De Ichiro's Malt & Grain uit Japan ontstond onder leiding van Ichiro Akuto — het meesterbrein achter de Chichibu-distilleerderij. Een buitengewoon boeiende blend.
€ 2.844,99
€ 1.991,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.844,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 2.692,99
– 20,00%
Dictador 2 Masters 1982/2022 - 40 jaar oud Barton Rye Bourbon Finish
Master Blenders van twee verschillende distilleerderijen schiepen deze luxueuze rum. Gun uzelf dit genot!
€ 900,99
€ 720,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.029,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 741,99
– 20,00%
Dictador 2 Masters 1980/2022 - 41 jaar oud Carlos I Single Cask No. ExB-Oloroso Finish
De samensmelting van twee masterblenders heeft deze voortreffelijke Dictador Rum doen ontstaan. Bestel nu en geniet!
€ 997,99
€ 798,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.140,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 904,99
– 20,00%
Dictador 2 Masters 1977/2022 - 45 jaar oud Hardy Cognac Finish
Ervaar samengesmolten vakmanschap in deze ongelooflijk gerijpte en delicate Dictador Rum. Bestel nu en geniet ervan!
€ 1.118,99
€ 895,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.278,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 983,99
– 20,00%
Dictador 2 Masters 1982/2022 - 40 jaar oud Barton Single Cask No. 170-ExW Bourbon Finish
Rond, rijp en met vanille‑zoete bourbonvataroma's verschijnt deze rum in uw glas. Bemachtig deze rariteit!
€ 900,99
€ 720,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.029,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 844,99
– 20,00%
Dictador 2 Masters 1982/2022 - 40 jaar oud Barton
Van deze kunstig gecreëerde rum bestaan slechts 150 flessen. Verzeker u nu van uw eigen botteling vol luxueus genot.
€ 1.096,99
€ 877,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.253,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 1.004,99
– 10,00%
Aberlour 1988/2019 - 31 jaar oud Single Cask No. 3325593 The Octave (Duncan Taylor)
Bijzonder oud single cask met een fruitig sherry-octave finish. Bestel nu één van de 62 flessen in onverdunde vatsterkte.
€ 1.094,99
€ 985,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.407,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 1.094,99
– 20,00%
Isle of Arran 1997/2024 - 27 jaar oud Refill Sherry Butt No. 242 Mission Gold (Murray McDavid)
27 jaar volledige rijping in één enkel sherryvat zorgen voor de luxueuze aroma's en complexiteit van deze single malt. Bestel nu!
€ 465,99
€ 372,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 532,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 455,99
– 20,00%
Dictador 2 Masters Hardy Spring 1975/77 Colombian Rum
Twee meesters van het blendervak creëerden deze perfecte rum. Gun uzelf dit genot en bestel nu!
€ 896,99
€ 717,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.025,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 738,99
Don Papa Baroko
Smakelijk, aangenaam mild en in een prachtig vormgegeven fles. Bestel nu deze geweldige spirit!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
– 10,01%
Glitter Spritz Aperitivo Bitter Orange
De glinsterende aperitief met bittere sinaasappel en rabarber is het hoogtepunt van elke avond. Bestel nu en mix een drankje!
€ 18,99
€ 17,09
Inhoud: 0.7 Liter (€ 24,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 13,99
– 16,00%
Renegade Rum Cuvée Nursery Single Farm
Ontdek de unieke smaak van Nursery Farm, die het suikerriet voor dit cuvée leverde. Bestel nu en geniet.
€ 50,99
€ 42,83
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 50,99
– 20,00%
Inchmurrin 10 jaar oud In The Deep 1st Fill Bourbon Barrel The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Deze exclusieve botteling verrukt met indrukwekkende vatsterkte en ongelooflijke smaaks diepgang. Bestel snel.
€ 95,99
€ 76,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 76,99
– 16,00%
Glen Moray 2007/2024 - 16 jaar oud Single Cask No. 7040573 The Octave (Duncan Taylor)
De 16-jarige Glen Moray werd gebotteld op een krachtige 52,8% alcoholvolume. Bemachtig snel één van de gelimiteerde flessen!
€ 140,99
€ 118,43
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 140,99