Rum naar Engelse stijl
De levendige en volle aroma's van deze rumstijl zijn te danken aan een lange fermentatie, de pot-still methode en de frequente rijping in eiken vaten. Ontdek rum die zwaar, kruidig en krachtig is.
Producten filteren
–
Admiral's Rum Royal Oak
Caribische rum met een zachte 40% vol., die minstens 6 jaar rijpte op bourbonvaten. Bestel nu en ervaar hem binnenkort.
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Navy Island Jamaica Rum Navy Strength
Deze Navy Island overtuigt met intense aroma's dankzij de verhoogde alcoholsterkte. Sla nu uw slag!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Appleton Reserve 8 jaar oud Rum Jamaica
Ontdek Jamaica met deze heerlijke rum, die maar liefst 8 jaar heeft gerijpt. Bestel meteen een fles!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Barbados Rum Classic Range (Berry Bros. & Rudd)
Tropisch fruit en zonrijpe citrusaroma's maken deze rum onvergetelijk. Barbados roept - bestel nu.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Myers's Rum Original Dark (liter) Neu
De klassieker, nieuw uitgebracht in de literfles. Perfect geschikt voor heerlijke cocktails! Bestel nu en geniet.
€ 29,99
Planteray Xaymaca Special Dry
Voor 100% gedistilleerd in pot stills en vervolgens gerijpt in zorgvuldig geselecteerde cognacvaten. Verheug u op bijzonder genot.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
– 25,00%
Versailles 2004/2022 - 18 jaar oud Whisky Cask Finish Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Vatsterke intensiteit en een verrukkelijk whiskyfinish wachten op u bij deze zeldzame rum. Bemachtig nu uw fles!
€ 146,99
€ 110,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,49/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 123,99
Foursquare 2021 LFT White (Habitation Velier)
Ontdek een van de meest gegeerde uitgaven van Velier. Plaats meteen een fles in uw winkelmand.
€ 111,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 159,99/Liter)
Caroni 1994 Single Cask #6134 Damejeanne #2 Paradise #7
De bijzondere smaak van de lang gesloten distilleerderij weet kenners nog altijd te bekoren. Wees er snel bij!
€ 3.556,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.081,41/Liter)
Caroni 2000 Single Cask #4053 Damejeanne #1 Paradise #5
Ervaar de indrukwekkende alcoholkracht van deze rum uit de al lang gesloten Caroni-distilleerderij. Bestel voor bijzondere momenten.
€ 2.683,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.834,27/Liter)
Caroni 1994 Single Cask #6130 Damejeanne #3 Paradise #8
Ervaar de buitengewone smaak van de helaas al lang gesloten distilleerderij. Bestel nu voor bijzondere momenten.
€ 3.556,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.081,41/Liter)
Caroni 2000 Single Cask #4059 Paradise #11
Het kunstzinnige flessendesign en de zuivere kleurpracht maken de verfijnde Caroni Rum tot een echte blikvanger. Bestel nu!
€ 2.683,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.834,27/Liter)
Caroni 1994 Single Cask #6132 Paradise #3
Tropische rijping op drie verschillende locaties zorgde voor de unieke en complexe aroma's. Bestel nu deze verrukkelijke rum!
€ 3.555,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.079,99/Liter)
Caroni 1996 Single Cask #3786 Paradise #4
Gerijpte aroma's, krachtige drinksterkte en een prachtig flesontwerp. Nu cadeau doen of zelf van genieten!
€ 3.046,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.352,84/Liter)
Traditional Jamaica Rum Plummer & Wedderburn Navy Strength (Smith & Cross)
De intense Jamaica-rum met de typische ‘funk’ leent zich uitstekend voor stijlvolle cocktails en longdrinks. Proef zelf!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Caroni 1998 Single Cask #3918 Paradise #2
Het schitterende flessenontwerp en de intense kleur maken deze gerijpte Trinidad-rum een echte blikvanger. Bemachtig vandaag nog uw fles!
€ 2.915,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.165,70/Liter)
Caroni 1996 Single Cask #3785 Paradise #9
Heerlijke intensiteit dankzij de lange rijping en de indrukwekkende 68,9% vol. vatsterkte. Verzeker u van deze single-caskafvulling!
€ 3.044,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.349,99/Liter)
Caroni 1998 Single Cask #3927 Paradise #10
Deze rum neemt u dankzij zijn 70,2% vol. vatsterkte mee op een intense smaakreis naar Trinidad. Bestel nu!
€ 2.917,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.168,56/Liter)
Caroni 1996 Single Cask #5552 Paradise #1
Een langdurige rijping op drie verschillende locaties heeft deze verrukkelijke rum voortgebracht. Gun uzelf dit genot nu!
€ 3.043,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.348,56/Liter)
Wray and Nephew White Overproof Rum
Schitterende overproof witte rum voor bijzonder verfijnde cocktails. Koop nu en verzeker u van een fles.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Mount Gay XO Triple Cask Blend
Aroma's van gezouten karamel, donkere chocolade en gebakken vijgen. Laat u verleiden door deze onweerstaanbare rum.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Doorly's X.O. Fine Old Barbados Rum
X.O. met een fraaie finish in Spaanse Oloroso-sherryvaten. Een intrigerende rum. Overtuig uzelf!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
El Dorado 15 jaar oud Demerara Rum
Het paradepaardje van Demerara Distillers. Laat deze 15-jarige rum niet aan u voorbijgaan!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Appleton Estate 21 jaar oud
Ervaar de bekroonde aroma's van 21 jaar rijping. Bestel nu deze voortreffelijke rum!
€ 132,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 189,99/Liter)