Exotische en fruitige rum
Oostenrijkse rum, die zich onderscheidt door tropische fruitnoten zoals rijpe bananen, ananas, mango en passievrucht. Deze "funky" rum is meestal te vinden in Jamaica. Vooral Hampden Estate is onze tip voor rum met een hoog estergehalte.
Producten filteren
–
Neisson Dekolaj
De intense Rhum van het beste suikerrietsap betovert met zijn fruitige en kruidige smaak. Bestel nu.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Caroni 1998/2022 - 24 jaar oud Single Cask No. 37 Quarterdeck Rum (Duncan Taylor)
De intense kleur van deze Trinidadrum is uitsluitend ontstaan door maar liefst 24 jaar tropische vatrijping. Bemachtig snel een fles!
€ 862,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.232,84/Liter)
Rumundo Signature Edition Dr's Recipe No. 1
Ontdek de levendige smaak van deze unieke rum uit Zwitserland. Voeg meteen een fles toe aan uw winkelmand.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Karukera 2006 - 11 jaar oud Single Cask No. 65 Rhum Vieux Agricole
Met rijke kleur na 11 jaar rijping, een verfijnde presentatie en een voortreffelijke smaak is dit een waar genot. Ontdek hem nu!
€ 1.653,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.362,84/Liter)
Lazy Dodo Single Estate Rum
Ontdek deze krachtig-kruidige rum uit Mauritius, even fascinerend als de vogel waaraan hij is gewijd. Bestel hem nu.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
T. Sonthi 15 jaar oud XO Jamaica Rum Port Cask Finish
Deze excellente rum rijpte 15 jaar in Jamaica, waarna hij in Duitsland een nagerijping kreeg op portvaten. Bestel nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Isautier Rhum Blanc Agent Double 02
Een heerlijke compositie van traditionele melasse-rum en rhum agricole wacht op u. Gun uzelf dit genot nu!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Worthy Park 109
Krachtige 54,5% laten de levendige aroma’s van deze fruitige rum prachtig uitkomen. Bestel nu!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
French West Indies 2022 VO Agricole Rum Transcontinental Rum Line
Minstens 3 jaar gerijpt in een tropisch klimaat. Ervaar zelf de intense, zoet‑pittige aroma's van overzee in uw glas.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Crossfire Hurricane Gold Small Batch Rolling Stones
Deze afvulling combineert fruitige Pot Still rum met continue destillatie, vatreifing en Jamaicaanse funk. Bestel nu.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Clément Rhum Agricole Blanc (liter)
Geniet van de citrustonen en de florale aroma's van Clément Rhum Agricole Blanc! Ontdek hem nu en maak er zelf een Ti Punch voor uzelf.
€ 44,99
Neisson 2021/2025 Full Proof Cognac Cask #278 Straight from the Barrel Collection Itinéaires
Geniet van complexe aroma's met een intense kruidigheid door rijping in een cognacvat. Verzeker u van een van de weinige flessen.
€ 133,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 191,41/Liter)
Long Pond 2001/2023 - 22 jaar oud CRV Single Cask No. 1577 (Rest & Be Thankful)
Met prachtige intensiteit komen de rijpe aroma's van de Jamaicaanse rum in uw glas. Geniet nu van tropische aroma's!
€ 158,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 227,13/Liter)
Long Pond 2001/2023 - 22 jaar oud CRV Single Cask No. 1195 (Rest & Be Thankful)
In maar liefst 22 jaar rijping ontvouwden de tropische aroma's van vat nr. 1195 hun verrukkelijke complexiteit. Ontdek het nu!
€ 158,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 227,13/Liter)
Doorly's 8 jaar oud Fine Old Barbados Rum
Een verrassend gelaagde en zachte rum met verfijnde aroma's. Eenvoudig mee te nemen en meteen van te genieten!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Planteray 3 Stars Barbados Jamaica Trinidad
Milde blend met tropisch fruit, banaan, vanille en verfijnde kruidigheid uit Barbados, Jamaica en Trinidad. Bestel nu!
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Monymusk 14 jaar oud EMB Plummer Jamaica Vatted Single Rum Tropical Aging
100% pot-still. 100% tropisch gerijpt. 69,7% alcohol. Bestel en geniet van deze krachtige, intensieve rum!
€ 148,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 212,84/Liter)
Honey Batcher Double Origin Jamaica/Australia
Dubbele herkomst voor dubbel genot: Jamaica ontmoet Australië in een krachtige rumervaring! Proef hem nu!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Mhoba 4 jaar oud Satara Horizon Ex-Bourbon Cask WRD2 Collection Itinéraires
De exclusieve single-caskuitgave overtuigt met een natuurlijk karakter en ongelooflijke kracht. Gun uzelf dit genot.
€ 144,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 207,13/Liter)
Guatemala Rum Classic Range (Berry Bros & Rudd)
Guatemala ontdekken: het land toont zich van zijn mooiste kant in de Classic Range van Berry Bros. Bestel nu.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Rhum J.M 2000/2020 Rhum Agricole Single Barrel No. 180029
De rijpe aromatische rijkdom van deze gelimiteerde Single Barrel-botteling zorgt voor intense genietmomenten. Gun uzelf dat.
€ 182,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 365,98/Liter)
Lazy Dodo XO Chronicles
Het vlaggenschip van het merk biedt u zoete en fruitige tonen uit rijping op bourbon- en cognacvaten. Ontdek het nu.
€ 92,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 132,84/Liter)
Crossfire Hurricane Reserve Small Batch Rolling Stones
Geniet met deze fles van een rijke Jamaïca rum, afkomstig uit de distilleerderijen Clarendon, Hampden, Long Pond en Worthy Park.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)