Exotische en fruitige rum
Oostenrijkse rum, die zich onderscheidt door tropische fruitnoten zoals rijpe bananen, ananas, mango en passievrucht. Deze "funky" rum is meestal te vinden in Jamaica. Vooral Hampden Estate is onze tip voor rum met een hoog estergehalte.
Producten filteren
–
Hampden Rum Fire White Overproof Rum
Gedurfde opwinding voor uw glas! Een krachtige 63%-prestatie van traditiedistilleerderij Hampden. Die mag u niet missen!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
HAMPDEN Estate Pure Single 8 jaar oud Jamaican Rum
Krachtig-kruidig karakter dankzij 8 jaar tropische vatrijping! Bestel en proef nu onze geheime rumtip.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Bremer Liebe 5 jaar oud Venezuela-Rum
Ontdek exotische fruitaroma’s na 5 jaar rijping in sherryfusten. Verzeker u nu van deze bijzondere rum!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Tiki Lovers White Rum (nieuw)
Intense bananengeuren en tonen van gekookt fruit. Laat u meeslepen door tropische vakantiegevoelens met een heerlijke cocktail.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Planteray Barbados Grande Réserve
De verrukkelijke rum van West Indies Distillery rijpt op bourbon- en cognacvaten. Geniet er puur van of in een cocktail.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
T.Sonthi Aged up to 30 years PX Sherry Cask Finish Luxury Edition
De tot 30 jaar lange rijping en de zoete PX Sherry Cask Finish geven de blend zijn unieke smaak. Bestel nu!
€ 128,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 184,27/Liter)
– 25,00%
Smögen Kinghaven Fiji Rum 2009/2021 - 12 jaar oud
Een hoogkwalitatieve Fiji-rum, gedistilleerd op potstills en gerijpt in sherryvaten. Bestel nu en proef hem in vatsterkte!
€ 113,99
€ 85,49
Inhoud: 0.5 Liter (€ 170,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 113,99
Clarendon 2007/2026 - 19 jaar oud Jamaican Rum for WDC (Wu Dram Clan)
Één enkel vat, 228 flessen: WDC bewijst opnieuw een scherp oog te hebben met deze 19 jaar gerijpte pot still rum uit Clarendon.
€ 183,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 262,84/Liter)
– 45,01%
Plantation 2011/2023 Fiji Marsala Wine Cask No. 08 Single Cask Collection
—
€ 73,99
€ 40,69
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 56,99
El Dorado 12 jaar oud Demerara Rum
Terecht een van de absolute toppers! Aangenaam fruitig en bijzonder zacht en mild van smaak. Meteen bestellen en genieten.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Savanna 2022 - 6 jaar oud Unshared Cask Cognac Cask No. 25 Germany exclusive
Van deze heerlijke compositie werden slechts 768 flessen gebotteld. Bemachtig nu dit exclusieve genot!
€ 149,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 299,98/Liter)
– 13,56%
Belizean Blue Rare Blend Rum
Authentieke blended rum uit een verfijnde combinatie van vaten brengt Midden-Amerika bij u thuis. Nu bestellen en genieten!
€ 58,99
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 58,99
Caribbean Rum XO Jamaica & Guyana (Rest & Be Thankful)
Caribisch genot met tropische weelde en zijdezachte diepte. Bestel nu!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Rum Nation Panama 21 jaar oud
21 jaar gerijpt in whiskyvaten: een Panamese rum met tonen van tropisch fruit, tabak en een aangename kruidigheid. Nu ontdekken!
€ 98,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 141,41/Liter)
Hampden 1753
De prachtige Hampden 1753 brengt u aangename intensiteit en uitgebalanceerde aroma’s in het glas. Bestel meteen en geniet!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Rum Nation Venezuela XO 25th Anniversary Edition
Deze exotische rum voert u mee op een heerlijke aromareis naar dromerige zandstranden. Gun uzelf dit genot!
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Shakara 12 jaar oud
Maar liefst 12 jaar rijpte de rum in het tropische klimaat van Thailand, waarna hij zonder toevoeging van suiker of kleurstof werd gebotteld. Grijp uw kans!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Spirits of Old Man No. 3 Rum Project Three Dark Expression
Een romige, volmondig-fruitige blended rum die minstens 8 jaar heeft gerijpt. Bestel nu dit uitgebalanceerde genot!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Savanna Métis
Sappig tropisch fruit, romige vanillecrème en verfijnde specerijen. Bestel nu en geniet in een cocktail of puur!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Jamaica 2015/2023 - 7 jaar oud Bourbon Barrels Small Batch #2 (Rest & Be Thankful)
Zomerse gevoelens bij deze aromatische rum uit Jamaica. Trakteer uzelf op een van de gelimiteerde flessen!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
MacNair´s Peated Exploration Rum Jamaica
Fruitige Jamaica-rum, nagerijpt in rokerige GlenAllachie-vaten. Deze bijzondere rum moet u geproefd hebben.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Australia 2014/2022 - 7 jaar oud Transcontinental Rum Line
Na vijf jaar rijping in bourbonvaten onderging hij in Europa nog een extra finish van twee jaar op cognacvaten. Bestel deze rum nu.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Rum Nation Mauritius 8 jaar oud Cask Strength
Ontdek de gelimiteerde Rum Nation Mauritius met intense bourbontonen en een verleidelijke tropische allure. Zorg dat u uw fles bemachtigt!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)