Exotische en fruitige rum
Oostenrijkse rum, die zich onderscheidt door tropische fruitnoten zoals rijpe bananen, ananas, mango en passievrucht. Deze "funky" rum is meestal te vinden in Jamaica. Vooral Hampden Estate is onze tip voor rum met een hoog estergehalte.
Producten filteren
–
Savanna Art of Rum by Xandro
Vergroot uw collectie met deze gelimiteerde afvulling van 57% vol. na 6 jaar rijping in Cognac-, Muscat- en Portwijnvaten.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Navy Island Jamaica Rum XO Reserve Sauternes Cask Finish 2025 Release
Geniet van de rijke zoetheid van deze gelimiteerde rumeditie met Sauternes-finish. Ontdek nu de premiumkwaliteit van Navy Island!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Rum Nation Mauritius 6 jaar oud Triple Cask Rum
Geniet van de gelimiteerde Mauritius-editie van Rum Nation met een unieke drievoudige vatrijping! Bemachtig uw fles nu!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
MacNair´s Unpeated Exploration Rum Jamaica
Zeer verfijnde Jamaicaanse rum, geblend, gerijpt en gebotteld in Schotland. Bestel nu deze intrigerende rum en geniet ervan.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Fiji Rum 2010/2022 Single Cask No. 18 (Berry Bros. & Rudd)
De voortreffelijke rum van de Fiji-eilanden in de zuidelijke Stille Oceaan bereikt uw glas in een krachtige vatsterkte. Bestel nu.
€ 157,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 225,70/Liter)
The Real McCoy 3 jaar oud
Drie jaar rijpte de rum van Foursquare Distillery in het tropische klimaat van Barbados. Bestel hem nu voor heerlijke cocktails.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Versailles 2007/2024 - 16 jaar oud Peated Whisky Cask Finish (Rum Nation)
Het finish in rokerige whiskyvaten brengt verrukkelijke rooksmaken in de gerijpte rum uit Guyana. Ontdek nu dit genot!
€ 181,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 259,99/Liter)
BrewDog Duo Spiced Rum
Exotische mix van Schotse en Caribische rum met toetsen van sinaasappel, limoen, vanille, gember en cola. Ontdek!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Hampden 2018/2023 - 5 jaar oud LROK The Younger (3 liter)
Geniet van de uitzonderlijke smaak van Hampden. Bestel nu in de grote 3-literfles voor extra lang genot.
€ 329,99
Inhoud: 3 Liter (€ 110,00/Liter)
The Real McCoy 5 jaar oud
Uitzonderlijk kruidige aroma's dankzij rijping in zwaar uitgebrande bourbonvaten. Ontdek een merk van Foursquare Distillery.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Portsmouth Rum 2019/2023 Single Barrel No. 5 Single Cask (Berry Bros & Rudd)
Heerlijk intense rum uit een zorgvuldig geselecteerd single cask. Gun uzelf dit gelimiteerde genot!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Hampden 2021/2025 - 4 jaar oud DOK Cristina De Middel Edition Magnum Series #3
Beleef de intense 4 jaar oude Hampden rum met fruitige kruidigheid! Ontdek nu deze gelimiteerde editie!
€ 166,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 238,56/Liter)
Monymusk 1998/2023 - 24 jaar oud MBK Single Cask No. 27848 (Rest & Be Thankful)
Van deze intense rum werden slechts 169 flessen gebotteld. Bemachtig nu dit rijpe genot!
€ 303,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 434,27/Liter)
Monymusk 1998/20232 - 24 jaar oud AHJ Single Cask No. 26709 (Rest & Be Thankful)
Ervaar de fascinatie van een tropische rijkdom aan aroma's in heerlijke intensiteit. Verzeker u meteen van één van de gelimiteerde flessen!
€ 303,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 434,27/Liter)
Sampan 2021/2025 - 4 jaar oud Cognac Cask Cellar Series
Geniet van exotische weelde met deze jaargang‑rhum uit Vietnam, 4 jaar gerijpt in Cognacvaten. Voeg hem nu toe aan uw winkelmandje.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Hampden 2021/2025 - 4 jaar oud DOK Cristina De Middel Edition Magnum Series #3 (1,5 liter)
Bestelt u de intense 4-jarige Hampden rum met fruitige kruidigheid in de grote 1,5‑literfles voor extra langdurig genot!
€ 334,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 223,33/Liter)
FRC Barbados & Jamaica & Panama Premium Reserve
De mix van 5–8 jaar oude rums staat voor de exotische smaak van de Caraïben. Meteen een fles aan het winkelmandje toevoegen.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
FRC Clarendon 2000 - 25 jaar oud Single Cask Rum
Ervaar de ultieme smaakdiepte met deze 25-jarige Jamaicaanse rum. Verzeker uzelf van een van de slechts 106 zeldzame flessen!
€ 202,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 289,99/Liter)
– 19,54%
Hampden 15 jaar oud Pure Single Jamaican Rum
Ervaar de authentieke smaak van Hampden Rum — 15 jaar gerijpt in Jamaica. Ontdek en geniet!
€ 393,99
€ 316,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 452,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 393,99
Papa Rouyo 2022/2023 - 1 Jahr Cognac Casks (Habitation Velier)
Spannende rijping in cognacvaten en krachtige 56,7% Vol. bezorgen u een indrukwekkende smaakbeleving in het glas. Bestel nu!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Hampden 2017/2025 - 8 jaar oud H Cristina De Middel Edition Magnum Series #3
Beleef tropische intensiteit met deze gelimiteerde Hampden-rum. Bestel nu en ontdek een bijzondere smaakbelevenis!
€ 268,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 384,27/Liter)
Hampden 2018/2025 - 7 jaar oud HGML Cristina De Middel Edition Magnum Series #3 (1,5 liter)
Ontdek het intense tropische fruitkarakter met krachtige 60% vol.! Bestel nu de 1,5‑literfles voor langdurig genot.
€ 475,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 317,33/Liter)
Hampden 2018/2025 - 7 jaar oud HGML Cristina De Middel Edition Magnum Series #3
Beleef intens genot met de 7 jaar oude rum van Hampden, waar kunst en vakmanschap elkaar ontmoeten. Bemachtig uw fles nu!
€ 233,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 334,27/Liter)
Hampden 2017/2025 - 8 jaar oud H Cristina De Middel Edition Magnum Series #3 (1,5 liter)
Bestel de royale 1,5-literfles met intense fruitigheid en een volle 60% vol. — bestel nu echte Jamaicaanse rum.
€ 536,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 357,99/Liter)