Exotische en fruitige rum
Oostenrijkse rum, die zich onderscheidt door tropische fruitnoten zoals rijpe bananen, ananas, mango en passievrucht. Deze "funky" rum is meestal te vinden in Jamaica. Vooral Hampden Estate is onze tip voor rum met een hoog estergehalte.
Producten filteren
–
Appleton Estate 1993/2022 - 29 jaar oud Hearts Collection
Maar liefst 29 jaar rijpte deze rum tot zijn verrukkelijke complexiteit. Zorg dat u meteen één van de gelimiteerde flessen bemachtigt!
€ 561,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 802,84/Liter)
Neisson Zetwal
De Rhum Agricole in de hoogwaardige houten geschenkdoos overtuigt met zijn delicate rijkdom aan aroma's. Gun uzelf die luxe!
€ 1.899,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.714,27/Liter)
Bumbu XO
Een rum met rijping op bourbonvaten en een origineel sherry-finish. Geniet ervan puur of in een cocktail. Bestel hem meteen!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Jamaica Pot Still Rum Limited Edition (Rum Nation)
Met deze ongerijpte Jamaicaanse rum van 55,5% vol. geniet u van uitgesproken tropische fruitaroma's. Bestel nu de Limited Edition.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Rum Nation Barbados 8 jaar oud
Een zoet-fruitige verwennerij uit de Caraïben wacht op u met deze rum van Rum Nation. Bestel nu en proef!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Uitvlugt 1997/2022 - 24 jaar oud Single Cask No. 3 Quarterdeck Rum (Duncan Taylor)
Ongekleurd en op vatsterkte — genotsvol na 24 jaar rijping in een enkel vat. Verwen uzelf nu met één van de beperkte flessen.
€ 245,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 351,41/Liter)
El Ron del Artesano 2025 - 10 jaar oud Tawny Port Cask Finish Batch #02-25
De nagerijping in Tawny portvaten geeft deze authentieke rum opvallend fruitige tonen. Bestel en geniet.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Jack-Crap Spirits Honest Venezuelan Rum 15 jaar oud Single Origin #01
Ervaar 15 jaar gerijpt genot met fruitige toetsen en een aanhoudende afdronk! Verzeker uzelf nu van uw echte Venezolaanse rum!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
1423 Jamaica TECC S.B.S. Origin Selection
Geselecteerde Jamaicaanse rum brengt heerlijke intensiteit in uw glas. Bestel nu en geniet!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Plantation Rum Gran Anejo Guatemala and Belize
Blend van twee landen met een mooie cognac-finish aan een voordelige prijs.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Rivière du Mât Grande Réserve
Traditioneel gemaakte rum uit het Franse overzeese departement. Ontdek de harmonieuze rijkdom aan aroma's!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Honey Batcher 152
Met indrukwekkende 76% vol. is deze rum de perfecte basis voor een Zombie en andere krachtige cocktails. Grijp uw kans!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Black Tot Last Consignment British Royal Naval Rum
Een door historie doordrongen rum die ons een blik gunt op maritieme tradities. Een rumjuweel in een fraaie houten box, met Tot-Tasse, rantsoenkaart en een boek. Bestel nu!
€ 1.025,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.465,70/Liter)
Old Monk Supreme XXX Mönchflasche
Deze Old Monk Supreme Rum komt in een prachtig monniksdesign. Laat u door deze rum meevoeren naar de wereld van de exotische geneugten van India!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Clément V.S.O.P. Rhum Vieux Agricole
Leun achterover en geniet van een slok van deze bijzonder zachte en elegante Rhum Vieux Agricole. Bestel hem meteen.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Bacardi Carta Blanca Superior White Rum (Bahamas)
Een wereldwijde bestseller en een honderdjarig succesverhaal.
€ 20,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 29,99/Liter)
– 10,00%
Vieux Sajous Rum 2019/2024 - 5 jaar oud
Levendig, gelaagd en met een heerlijke intensiteit komt de Haïtiaanse rum in uw glas. Haal dit genot in huis!
€ 105,99
€ 95,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 136,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 105,99
Ron Zacapa XO Centenario
Ervaar zijdezachte luxe door rijping in Cognac-vaten op 2.300 meter hoogte. Bestel dit meesterwerk nu.
€ 147,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 211,41/Liter)
– 20,00%
Dictador 2 Masters Leclerc Briant 1977/2022 - 45 jaar oud Single Cask No. 616-ExSh
De verenigde kunst van twee meesters van hun vak heeft deze verfijnde rum voortgebracht. Verwen uzelf met deze rariteit!
€ 935,99
€ 748,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.069,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 761,99
Caroni 1994 Single Cask #6132 Paradise #3
Tropische rijping op drie verschillende locaties zorgde voor de unieke en complexe aroma's. Bestel nu deze verrukkelijke rum!
€ 3.555,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.079,99/Liter)
Caroni 1996 Single Cask #3786 Paradise #4
Gerijpte aroma's, krachtige drinksterkte en een prachtig flesontwerp. Nu cadeau doen of zelf van genieten!
€ 3.046,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.352,84/Liter)
Clément X.O. Rhum Vieux Agricole
“Extra Old” met een intrigerend smaakprofiel. Een rum voor kenners.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Santiago de Cuba 8 jaar oud Ron Anejo
Deze rum biedt u de perfecte basis voor hoogwaardige longdrinks en verfijnde cocktails. Meteen in het winkelmandje leggen.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Caroni 1998 Single Cask #3918 Paradise #2
Het schitterende flessenontwerp en de intense kleur maken deze gerijpte Trinidad-rum een echte blikvanger. Bemachtig vandaag nog uw fles!
€ 2.915,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.165,70/Liter)