Exotische en fruitige rum
Oostenrijkse rum, die zich onderscheidt door tropische fruitnoten zoals rijpe bananen, ananas, mango en passievrucht. Deze "funky" rum is meestal te vinden in Jamaica. Vooral Hampden Estate is onze tip voor rum met een hoog estergehalte.
Producten filteren
–
Rivière du Mât Traditional Rhum Blanc Master Legend
Zacht en fruitig in de neus, temperamentvol en intens van smaak. Bestel nu deze traditionele witte rum.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Venezuela 2010/2025 Ex-Bourbon Casks #72-74 Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Geniet van hoogwaardige, exotisch-fruitige rum uit Venezuela. Verzeker u vandaag nog van uw fles.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Hampden 2016/2025 - 9 jaar oud LROK Cristina De Middel Edition Magnum Series #3 (1,5 liter)
Na 9 jaar rijping overtuigt de rum met een indrukwekkende 60% vol. en een exotisch smaakpalet. Bestel nu in de 1,5‑literfles.
€ 512,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 341,99/Liter)
Rhum J.M Jardin Fruité
Als een Caribische boomgaard. Charmante fruittonen kenmerken deze verfijnde Rhum Agricole uit Martinique. Probeer hem meteen.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Planteray Barbados XO Extra Old 20th Anniversary
Deze jubileumeditie overtuigt met de smaak van tropisch fruit en een zachte drinksterkte. Grijp uw kans!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Rivière du Mât Très Vieux Rhum Sélection du chai
Heerlijke aroma's uit het Franse overzeese departement komen aangenaam mild in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Rhum J.M 2013 Rhum Vieux Agricole Millésimé
De Vintage 2013 overtuigt met een uitgebalanceerde smaak en een milde drinksterkte. Bestel nu dit exotische genot voor bij u thuis.
€ 98,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 141,41/Liter)
Providence 2019 Caroni Casks
In 2019 met echte handarbeid gedistilleerd, rijpte deze single rum in ex‑Caroni‑vaten tot volle pracht. Gunt u uzelf dat genot!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Miyakojima Rum The Makugan
Met zijn fruitig-kruidige smaak leent deze Japanse rum zich perfect voor verfijnde cocktails of voor puur genot. Ontdek hem nu.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Privateer 4 jaar oud New American Oak Single Cask No. 574 Letter of Marque
Deze streng gelimiteerde uitgave presenteert een Amerikaanse rum uit een gloednieuw eikenvat. Bestel hem hier direct.
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Belize 2015/2025 - 9 jaar oud The Rum Trail (Elixir Distillers)
Beleef fruitige Belize-rum met een exclusieve rijping. Ontdek de smaak van de Caraïben en bestel nu!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Isautier 12 jaar oud Alfred Rhum Vieux
12 jaar gerijpt in een tropisch klimaat en opgedragen aan de visionair Alfred Isautier, die de driehoekige fles introduceerde. Bestel nu!
€ 144,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 207,13/Liter)
Dominican Republic 2008/2025 - 17 jaar oud Single Madeira Cask #DR08MD01 Collection Itinéraires (La Maison du Whisky)
Ervaar 17 jaar ex-Madeira-vatensterkte en intense suikerrietaroma's! Proef nu dat unieke tropische aroma en geniet.
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
Panama Rum First Edition Journey Label Collection
Met krachtige 45% Vol. geniet u van tropische fruittonen uit Panama. Bestel uw verzamelstuk hier rechtstreeks.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Dead Man's Fingers White Rum
Witte rum met tonen van vanille en tropische vruchten voor heerlijke cocktails en longdrinks. Bestel nu en mix meteen.
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Mother Mesccia Pure Single Rum
De unieke rum verbindt de Caraïben met de Middellandse Zee en doet denken aan een drankje uit de 17de eeuw. Koop nu!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
1731 Central America XO Rum Guatemala - Panama - Belize
Ein süß-würziger Blend aus Guatemala, aus Panama und Belize. Jetzt bestellen und die Aromenvielfalt Mittelamerikas genießen.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Rhum J.M La Dame Jeanne No. 3 Rhum Vieux Agricole
Krachtige blend van zes oogstjaren, tropisch gerijpt in Bourbon- en virgin oak vaten. Nu te bestellen voor bijzondere momenten.
€ 219,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 314,27/Liter)
Saint Lucia 2004/2025 - 21 jaar oud Single Rum Cask #SL04VD01 Collection Itinéaires (La Maison du Whisky)
Ontdek 21 jaar puur vakmanschap met zachte vanillearoma's. Bemachtig nu een van de slechts 199 flessen!
€ 278,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 398,56/Liter)
Dillon Tres Vieux Agricole
Ontdek de aroma's van rum uit Martinique met deze zachte en elegante uitgave. Plaats hem direct in uw winkelmandje!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Mhoba Imbasha 2021/2024 - 3 jaar oud Single Bourbon Cask No. #WRD 6 Collection Foundations
Met maar liefst 61,5% komen de zalige aroma's van deze op suikerriet gebaseerde rum in uw glas. Bemachtig hem nu!
€ 134,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 192,84/Liter)
Mhoba Kigelia Rum 2021/2024 - 3 jaar oud Bourbon Cask No. #WRD 1 Collection Foundations
Een hoogwaardige houten box en een stijlvol flesdesign maken deze intense rum tot een echte blikvanger. Bestel hem meteen!
€ 134,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 192,84/Liter)
Rhum J.M Terroir Volcanique Rhum Vieux Agricole
Uitzonderlijk terroir en een weelde aan aroma's. Gun uzelf deze voortreffelijke rum!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Mhoba Strand 101 Pure Single Rum
In een prachtige drinksterkte komen vanille, rokerig karamel en zoete vruchten in uw glas. Gun uzelf dit genot!
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)