Nederlandse Gin
Ook in Duitsland is de gin-trend inmiddels aangekomen en de hoge vraag wordt bediend met interessante producten van merken zoals Monkey 47 uit het Zwarte Woud, Berliner Brandstifter uit de hoofdstad of Knut Hansen uit het noordelijke Hamburg. Ontdek lokale distilleerkunst en laat u overtuigen.
Producten filteren
–
Skin Gin Anthrazite Grey
Eén smaak, verschillende designs. Hier in de Antraciet-editie. Bestel nu een fles.
€ 45,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 91,98/Liter)
Böser Kater Magic Grapefruit Gin
De fruitige smaak van grapefruit, bloedsinaasappel en pomelo is de ideale basis voor uw heerlijke cocktails. Bestel nu.
€ 44,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 89,98/Liter)
Niemand Dry Gin
Nodigt Niemand u uit voor een dromerige wandeling door het naaldbos? Laat u dan nu door Niemand meenemen.
€ 41,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 83,98/Liter)
Wellenbrecher Nordic Gin
Ontdek Wellenbrecher Gin met zijn unieke accenten van komkommer en roos. Bestel nu en beleef puur genot!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Knut Hansen Dry Gin Yorokobi
Het stijlvolle ontwerp van de fles en de delicate aroma’s van deze gin verraden zijn Japanse inspiratie. Bestel nu!
€ 61,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 123,98/Liter)
Spitzmund Gin New Western Dry
Heerlijk fruitige gin met sappige pruim en frisse citrusvruchten. Meteen genieten in uw Gin & Tonic!
€ 38,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 77,98/Liter)
Berliner Brandstifter Dry Gin
Een zachte Dry Gin uit Berlijn, verfijnd met bloesems. Delicaat, floraal – als lente in het glas. Ontdek het zelf.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
315 Upstairs Heidelberg Dry Gin
Deze coole Dry Gin overtuigt met veel liefde voor bosbessen. De sprankelend-fruitige druppel tilt uw cocktails naar een hoger niveau.
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)
Stork Club Organic Rye Gin (biologisch)
Zijn fruitig-kruidige aromaprofiel maakt deze gin tot een perfecte schakel in uw heerlijke cocktails en longdrinks. Sla uw slag!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Gin Sul Tasting set (3x 50ml)
Ontdek de veelzijdigheid van Gin Sul met drie varianten, inclusief een limited edition, in deze set. Vind uw nieuwe favoriete gin.
€ 27,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 186,60/Liter)
Gin Sul
Small Batch Gin uit het hart van Hamburg vangt met opvallende botanicals de verlangen naar Portugal. Bestel nu.
€ 41,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 83,98/Liter)
Gin Sul Jardim do Paraíso Zanzibar Limited Edition 2025
Ontdek exotische mango en specerijen in deze gelimiteerde Zanzibar Editie 2025. Verzeker u nu van uw fles Gin Sul.
€ 52,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 105,98/Liter)
Gin Sul Laranjal
De smaak van de zomer in Portugal. Haal nu de sprankelende sinaasappel- en mandarijnaroma's in huis!
€ 41,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 83,98/Liter)
The Illusionist Dry Gin
Een magische gin die van kleur verandert in combinatie met tonic. Laat u door The Illusionist in uw gin-tonic betoveren!
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
Blackforest Creative Wild Gin
De Blackforest Wild Gin draagt de wild-romantische kant van het Zwarte Woud in zich. Ontdek hem nu!
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
German Giant Gin
De gin van biologische botanicals fascineert door zijn bijzonder milde smaak en zijn opvallende uitstraling. Probeer hem nu!
€ 43,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 87,98/Liter)
met Nig Gin 58
Een moderne gin waarin citroen en komkommer de voornaamste smaakaccenten vormen. Bestel nu een fles en geniet van deze gin.
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)
met Nig Gin
Gin afkomstig uit Bremen. Rechtstreeks uit de minimalistische, zwarte fles in uw cocktail. Bestel nu.
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)
Yoshi Nama Mikan Gin
Geniet van de Mikan Gin met sprankelend fruitige aroma's! Ontdek hem nu en breng zon in uw glas!
€ 43,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 87,98/Liter)
Blackforest Traditional Wild Gin
Voor zijn harmonieuze smaak rijpt deze Zwarte Woud-gin gedurende 6 tot 12 maanden in kleiamforen. Leg hem meteen in uw winkelmandje.
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
Yoshi Nama Little Tokyo Dry Gin
Geef uw cocktail een kruidige toets en maak er iets heel bijzonders van. Bestel snel en geniet er binnenkort van.
€ 43,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 87,98/Liter)
Elephant London Dry Gin
Met deze gin doet u tegelijk iets goeds én geniet u van een prachtige spirit. Bestel nu meteen!
€ 36,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 73,98/Liter)
Böser Kater Magic Berry Gin
Zorg voor een blikvanger op uw volgende feestje met deze Magic Berry Gin die van kleur verandert. Bestel meteen een fles!
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
Applaus Stuttgart Dry Gin
Het doek gaat open voor het gin-spektakel uit Stuttgart! 24 botanicals vormen een fraaie waaier aan aroma’s – overtuig uzelf.
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)