Nederlandse Gin
Ook in Duitsland is de gin-trend inmiddels aangekomen en de hoge vraag wordt bediend met interessante producten van merken zoals Monkey 47 uit het Zwarte Woud, Berliner Brandstifter uit de hoofdstad of Knut Hansen uit het noordelijke Hamburg. Ontdek lokale distilleerkunst en laat u overtuigen.
Producten filteren
–
Sweyn Gabelbart Gin
De Engelse koning met de kortste regeerperiode (40 dagen) heeft deze Viking-gin toch verdiend. Bestel meteen.
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)
Böser Kater Two Faced Gin
Een gin als deze hebt u nog nooit geproefd. Blauwachtig – maar paars zodra u tonic toevoegt, en bovendien ten voordele van een goed doel. Ervaar het zelf!
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)
Citris Gin (100ml)
Deze sprankelend-lekkere druppel tovert zeker een glimlach op uw gezicht. Probeer hem nu in het praktische 100ml-formaat!
€ 11,99
Inhoud: 0.1 Liter (€ 119,90/Liter)
Wu DRAM Clan Awakening Finest Dry Gin
Een gezamenlijk project met de Edelbrennerei Wurth resulteerde in deze fruitige Dry Gin. Bestel nu en laat u verrassen!
€ 45,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 91,98/Liter)
Feingeisterei 5 Continents Hamburg Dry Gin (biologisch)
Uitgelezen botanicals van 5 continenten. 100% handgemaakt in Hamburg. Geniet nu verfijnd.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Ferdinand's Saar Dry Gin
Het ginhoogtepunt uit de drielandenregio. Ontdek het nu.
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)
Star Trek Andorian Frost Dry Gin
Ontdek de officiële Star Trek-gin uit het Zwarte Woud – nu verkrijgbaar in een gelimiteerde editie!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Berliner Brandstifter Berlin Dark Dry Gin
Donker als de nacht: met een opzienbarende kleur en krachtige smaak maakt deze gin indruk. Bestel meteen en mix.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Tonka Gin Hibiskus
De kleurrijke combinatie van hibiscus en tonkaboon zorgt niet alleen visueel voor afwisseling. Proef de veelzijdigheid.
€ 39,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 79,98/Liter)
Tonka Gin Espresso
Heerlijke mix van aromatische tonkabonen en espressobonen, verenigd in een voortreffelijke gin. Bestel nu en beleef het genot.
€ 39,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 79,98/Liter)
Böser Kater Fruity Mango Gin
Jeneverbes ontmoet mango en vlierbloesem — een exotisch genot. Koop een fles en steun de kattenbescherming!
€ 41,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 83,98/Liter)
Momotaro Gin
Dompel uzelf onder in de aromawereld van Japan. U zult de mix van perzik, yuzu en kersenbloesem gegarandeerd waarderen. Bestel nu.
€ 38,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 77,98/Liter)
Momotaro Gin Kizaru
Japanse lichte fruittonen zullen u bekoren bij deze voortreffelijke ginkreatie. Bestel nu en geniet van sprankelende cocktails.
€ 38,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 77,98/Liter)
HEIMAT Dry Gin
Alsof vers geplukt van weiden van bij ons. Ontdek nu de verfijnde balans van Heimat.
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
Böser Kater Blackberry Gin
Jeneverbes ontmoet braambes – puur natuurlijk, zonder kleurstoffen en bovendien voor het goede doel: zo steunt u de kattenbescherming!
€ 41,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 83,98/Liter)
Böser Kater Dragonfruit Blueberry Gin
Exotische drakenfruit & bosbes - een gin zonder kunstmatige aroma's en met een goed doel. Steun de kattenbeschermingsvereniging!
€ 41,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 83,98/Liter)
Momotaro Gin Akainu
In de prachtige fles sluimeren de aroma's van Japan. Haal hem nu in huis en maak uw volgende gin tonic uniek!
€ 38,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 77,98/Liter)
HEIMAT Dry Gin set met 1 Stück Hand- & Körperseife
De geliefde gin uit Zuid-Duitsland, in een set met een stuk hand- & lichaamszeep. Bestel en blijf altijd fris en proper!
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
Elephant Strength Gin met flesopener
Bij deze sterke en volmondige gin ontvangt u een handige flesopener in passend design. Bestel nu.
€ 47,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 95,98/Liter)
Gin Sieben Frankfurt Dry Gin
Ontdek de unieke smaak van bernagie, kervel, tuinkers, peterselie, pimpinelle, zuring en bieslook.
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
Elephant Sloe Gin
Sleedoorn maakt deze olifant tot een waar genot. Bestel nu deze fruitige likeur op ginbasis voor uw thuisbar!
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)
Skin Gin Reptile Brown
Eén smaak, vele uitvoeringen. Hier in de extravagante Reptilien Edition. Bestel deze ambachtelijke Dry Gin meteen.
€ 45,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 91,98/Liter)
Skin Gin Berry Kiss
Verfijnd met aardbeien uit het Alte Land voor een frisse fruitsmaak. Geniet met tonic, aardbeien en een blaadje munt.
€ 45,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 91,98/Liter)
Skin Gin
Eén smaak, vele designs. Hier in de verfijnde, sobere witte fles.
€ 45,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 91,98/Liter)