Nederlandse Gin
Ook in Duitsland is de gin-trend inmiddels aangekomen en de hoge vraag wordt bediend met interessante producten van merken zoals Monkey 47 uit het Zwarte Woud, Berliner Brandstifter uit de hoofdstad of Knut Hansen uit het noordelijke Hamburg. Ontdek lokale distilleerkunst en laat u overtuigen.
Producten filteren
–
Glitter Black Gin
Verheug u op galactische genietmomenten met het glinsteren van 1000 sterren in uw cocktail. Grijp snel uw kans.
€ 37,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 75,98/Liter)
Alsta Gin
Deze van de Alster geïnspireerde gin biedt een bijzondere smaakbeleving. Verzeker uzelf van dit genot!
€ 45,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 91,98/Liter)
Böser Kater Magic Green Gin met Farbwechsel
Meng de gin met tonic en beleef het ongelooflijke moment waarop de kleur van groen naar geel-oranje verandert. Probeer het uit!
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
The Duke Munich Dry Gin (biologisch)
Beleef zoetbloemige nuances samen met de klassieke jeneverbestoon. Bestel nu en geniet met een tonic.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Tonka Gin
De tonkaboon zorgt voor de unieke smaak. Ambachtelijke Hanze-harmonie – bestel meteen!
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
Böser Kater Black Light Neon Limetten Gin
Ontdek nu de allereerste gin ter wereld met neon-effect. Voeg gewoon het poeder en tonic toe, zwartlicht erop, en klaar!
€ 47,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 95,98/Liter)
Gin Sul Lima Limão Limes & Lemons
Deze gin verenigt handgeselecteerde botanicals tot een fris-fruitige, lichte zomerse verwennerij. Geniet met tonic, op ijs of in een cocktail.
€ 41,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 83,98/Liter)
Bembel Gin
Een must voor alle liefhebbers van appelwijn. Ontdek een uitgebalanceerde compositie van aroma's van appel en jeneverbes. Proef nu!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Knut Hansen Dry Gin
Een echte zeemansgin in Noord-Duitse stijl. Bestel nu.
€ 38,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 77,98/Liter)
Rammstein Gin
Naast de Rammstein Rum is er nu ook een Rammstein Gin. Perfect voor lichte avonden en heerlijke Gin & Tonics.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Konkani Mango Gin
Deze Konkani Mango Gin overtuigt door zijn exotische aroma's in combinatie met de typische wacholdernoten. Bestel nu!
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)
Rubus Gin
Houdt u van fruitige gin? Dan zit u met deze zomerse bessenverleiding meteen goed. Absoluut de moeite waard.
€ 38,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 77,98/Liter)
Monkey 47 Schwarzwald Sloe Gin
Een herinterpretatie van de legendarische gin van Monkey 47 uit het Zwarte Woud. Ditmaal met sleedoorn. Niet te missen!
€ 41,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 83,98/Liter)
GINSTR Stuttgart Dry Gin
Een hommage aan Stuttgart, verfijnd met Cannstatter mineraalwater.
€ 37,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 75,98/Liter)
Windspiel Premium Dry Gin
Traditioneel gin-aroma met verfijnde mildheid. Ontdek nu gin uit de Vulkaaneifel.
€ 44,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 89,98/Liter)
Adler Berlin Dry Gin
Hierin schuilen jarenlange traditie en vakmanschap. Profiteer ervan in de smaak en gun uzelf een slok.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Berliner Brandstifter Dry Gin (350ml)
De bloemig-milde Dry Gin uit Berlijn is nu ook verkrijgbaar in het kleinere proefformaat van 350ml. Waar wacht u nog op?!
€ 24,99
Inhoud: 0.35 Liter (€ 71,40/Liter)
– 15,00%
Sechsundneunziger Gin Hannover 96
Toon uw steun voor Hannover 96 met deze heerlijke gin. Bestel nu en hef het glas!
€ 43,99
€ 37,39
Inhoud: 0.5 Liter (€ 74,78/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 36,99
Monkey 47 Schwarzwald Dry Gin miniatuur
De legendarische Schwarzwald-gin met exclusieve smaak en design is er ook in proefformaat. Nu bestellen.
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
Illusionist Dry Gin (50 ml miniatuur)
Een betoverend-magische gin die van kleur verandert zodra u hem met tonic combineert. Probeer hem direct in het praktische proefformaat!
€ 9,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,80/Liter)
The Duke Munich Dry Gin (50ml miniatuur) (biologisch)
Edele Dry Gin uit München, vervaardigd uit louter biologische ingrediënten. Bestel The Duke in het kleine proefflesje.
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
Gin Knopf Orangen-Gin (50ml miniatuur) (biologisch)
De populaire gin van biologische kwaliteit met het fruitige aroma van sinaasappel. Bestel nu in de handige proeffles.
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Foerster's Heide Gin (miniatuur)
Bemachtig de miniatuur van deze bijzondere Noord-Duitse gin en proef de dennenaroma's uit de Rostocker Heide.
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
The Duke Munich Dry Gin proefset (3x50ml Miniaturen) (biologisch)
Oer-Beierse gin uit de regio rond München. Proef de veelzijdigheid van de natuur. Bestel nu.
€ 19,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 133,27/Liter)