Schotse Gin
In Schotland beheerst men dankzij de whisky van huis uit het distilleren. Gin-liefhebbers kunnen daar alleen maar van profiteren. Ontdek de fijne, creatieve gins uit het noorden van Groot-Brittannië.
Producten filteren
–
Downpour Scottish Dry Gin
Ontdek in elke druppel de krachtige tonen van citrusfruit, specerijen en bloeiende heide. Voeg nu toe aan uw winkelmand.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Hendricks Neptunia Gin
Gelimiteerde botteling met maritieme botanicals en een verkwikkende frisheid. Bestel nu en tover verrukkelijke cocktails.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Dornoch Organic Mediterranean Gin (Thompson Bros.) (biologisch)
Heerlijke gin van gecertificeerde biologische kwaliteit met mediterrane aroma's. Bemachtig de fraai vormgegeven fles voor uw thuisbar.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Shetland Reel Simmer Gin
Geïnspireerd door lange zomeravonden op Shetland ontstond een citrusfris-kruidige gin. Grijp nu toe.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Lind & Lime Organic Gin (biologisch)
Deze London Dry Gin komt uit de Schotse hoofdstad en heeft een mooie citrusfrisheid. Bestel hem nu in bio-kwaliteit.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Hendricks Grand Cabaret Gin
Met deze speciale editie van Hendricks geeft u uw drinks die bijzondere kick. Bestel nu en geniet heerlijk fruitig
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Hendricks Oasium Gin
Geniet van de heerlijke melange van tropisch fruit en verfijnde specerijen. Perfect voor smakelijke cocktails en longdrinks.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Hendricks Gin geschenkset met kopje
De stijlvolle verpakking en de tas met retrolook maken deze Hendricks tot een echt juweeltje. Meteen meenemen.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Indian Summer Cask Strength Gin Peat Cask #G03
Voor zijn unieke smaak rijpt deze gin in een rokerig whiskyvat. Ontdek de samensmelting van gin en whisky!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Eden Mill Love Gin
Laat u kussen door deze florale en romantische gin uit Schotland. Bestel meteen en geniet.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Makar Glasgow's Original Dry Gin
De klassieke Dry Gin uit Glasgow. U zou altijd een fles daarvan in huis moeten hebben — de volgende cocktail is nooit ver weg!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Hendricks Amazonia Gin
Bemachtig nu een van de gelimiteerde flessen en plant tegelijk een boom in het regenwoud. Beleef dubbel genot.
€ 59,99
Nerabus Islay Gin Heather Navy Strength
Heerlijk intense gin met prachtig Islay-heidekruid. Verwen uzelf met dit voortreffelijke genot!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Nerabus Islay Gin Gorse Navy Strength
Intens en verleidelijk brengt deze gin het karakter van Islay in uw glas. Bestel nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Hendricks Sunspell Gin (liter)
Geïnspireerd door de Schotse zonsondergang betovert deze gelimiteerde uitgave met prachtige citrusnoten en kruiden. Bestel nu!
€ 59,99
Hendricks Gin
De zelfverklaarde 'meest ongewone gin'. Vooral spannend in cocktails!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Another Hendrick's Gin
Geniet van een fluweelzachte smaakbeleving van oranjebloesem en cacao. Bestel Another Hendricks Gin nu!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Isle of Harris Gin
Schotse eilandgin met suikerwier. Een intrigerende gin om te ontdekken!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Downpour Coast & Croft Gin
Krachtige gin met citrusnoten, een vleugje wilde tijm en een uitgesproken zeebries. Bestel en ontdek het ruige Schotland.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Isle of Harris Tidal Strength Gin
Beleef maritieme intensiteit dankzij Sugar Kelp en 49,5% alc./vol. Bemachtig nu uw fles met het unieke karakter van de Hebriden.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Tobermory Gin
De geliefde gin van de Tobermory whisky-distilleerderij, verrijkt met New Make Spirit voor een bijzonder smaakprofiel. Bestel nu.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Botanist Islay Dry Gin
Islay Dry Gin van de geliefde Bruichladdich distilleerderij.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Kintyre Botanical Gin - Batch Wildschwein
Kintyre Gin is een klassieke London Dry Gin, waarin traditionele en unieke botanicals perfect met elkaar versmolten zijn. Een uitmuntende allrounder!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Botanist Islay Dry Gin (50ml miniatuur)
Islay Dry Gin uit de vermaarde Bruichladdich-distilleerderij — nu uitproberen in miniatuurformaat!
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)