Whiskycadeaus voor de bruiloft
De bruiloft van een whiskyliefhebber staat voor de deur. Wat zou je dan beter kunnen schenken dan whisky? De whisky voor de bruiloft is een heel bijzondere whisky voor de bruid en/of bruidegom, daarom hebben we een kleine, zorgvuldig geselecteerde selectie van whisky's en whisky cadeaupakketten in verschillende prijsklassen samengesteld. Bent u laat met de bruiloftswhisky? Geen probleem, een snelle levering is bij ons gegarandeerd. Blader dus rustig door onze whisky geschenktips voor de bruiloft.
Producten filteren
–
GlenAllachie 12 jaar oud met cadeauverpakking
De klassieker met een spektakel aan aroma’s: intense fruit- en kruidige toetsen. Bestel nu en ontdek fluweelzacht genot.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Lindores Abbey 1494
Op historisch geladen grond ontstond deze opmerkelijke single malt van de Lindores distilleerderij. Bestel nu een fles!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Nikka Days Blended Whisky (Japan)
Romig, fruitig en mild – dat is Nikka Days. Deze blend uit Japan is een genot voor zowel beginners als kenners!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Stauning Bastard Rye Whisky Mezcal Cask Finish 2022 Batch No. 2
Deense whisky ontmoet Midden-Amerikaanse mezcal. Proef deze ongewone combinatie het best meteen zelf.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Turntable Blending House Smokin' Riff
Intensief aromenspel bij het kampvuur. Machtige turfrook en gekonfijte vruchten in een meesterlijke blend. Bestel nu!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Sea Shepherd Islay Single Malt Whisky
Genieten en tegelijkertijd bijdragen aan het behoud van de zeeën – deze Sea Shepherd whisky maakt het mogelijk! Bestel nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Cotswolds Signature
Bijzonder aromatisch en kruidig dankzij de overwegende rijping op STR-rodewijnvaten. Bestel nu een van die heerlijke flessen.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
– 16,00%
Westward American Single Malt Whiskey Pinot Noir Cask Finish
Een Amerikaanse Single Malt die barst van het fruit op het gehemelte. Absoluut het proeven waard, ook voor Scotch-liefhebbers. Bestel nu!
€ 88,99
€ 74,75
Inhoud: 0.7 Liter (€ 106,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 69,99
Compass Box The Peat Monster
Boeiende combinatie van rookige whisky's van Islay en uit de Highlands. Bestel nu en ga op monsterjacht!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
West Cork Irish IPA Cask Finish
De smaak van een bourbonrijping kennen we, maar het Pale Ale Finish zorgt voor … ontdek het zelf – bestel nu.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Starward Left-Field
Fruitig, gelaagd en met een aangename drinksterkte komt de heerlijke Starward in uw glas. Nu genieten in goed gezelschap!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Mars Maltage Cosmo
Een volle whisky die harmonieus de whiskytraditie van twee landen verenigt. Overtuig uzelf.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
St. Kilian Classic
Mild, fruitig en gewoon verrukkelijk. Bestel nu en geniet ervan in goed gezelschap!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Teaninich 1983/2018 30th Anniversary + 2 glazen (geschenkset)
Een heel bijzondere single malt. De leeftijd van deze single cask-botteling zorgt voor een unieke smaak. Bestel meteen.
€ 669,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 957,13/Liter)
West Cork Small Batch Single Malt Rum Cask Finish
Afgewerkt in Panamese rumvaten komen hier bijzonder romige en zoete aroma’s naar voren. Een perfecte dram voor zwoele zomeravonden.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Amrut Peated (Indien)
Geturfde single malt uit India – hoog aromatisch en rokerig. Niet enkel voor Islay- en India-fans. Bestel meteen.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Thomson Manuka Wood Smoke
Manuka-rook in plaats van veen: deze bekroonde Single Malt uit Nieuw-Zeeland volgt zijn eigen, kruidige pad.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Stauning Høst
Met bijzonder fruitige tonen dankzij gedeeltelijke rijping in eerstgevulde portvaten. Ontdek nu Deense whisky.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)