Whisky 21 jaar
Producten filteren
–
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14743 Symingtons Choice (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Proef na 21 jaar rijping in een eerste-vulling Oloroso-vat intense sherrynoten en een zachte vatsterkte. Nu bestellen!
€ 30,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 1.033,00/Liter)
Bushmills 21 jaar oud
Zachte karamelnoten en verfijnde fruitigheid schenken een heerlijk moment in het glas. Bestel nu!
€ 194,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 278,56/Liter)
Springbank 21 jaar oud 2022 Edition
Ervaar de onmiskenbare, krachtige aroma's van de goed gerijpte Springbank. Bemachtig nu een van de begeerde flessen.
€ 585,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 837,13/Liter)
GlenDronach 21 jaar oud Parliament
Een indrukwekkende samensmelting van zoete en donkere vruchten en verfijnde specerijen. Ontdek de koning van het GlenDronach-assortiment.
€ 233,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 334,27/Liter)
Aberfeldy 21 jaar oud
Een honingszoete verwennerij die geen speciale gelegenheid vereist, maar uitnodigt om gezellig in de zetel met een goed boek in de hand te blijven hangen.
€ 169,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 242,84/Liter)
Highland Park 21 jaar oud August 2019 Release
Bemachtig een fles Highland Park 21, afkomstig uit sherryvaten. Bestel nu.
€ 279,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 399,99/Liter)
GlenAllachie 21 jaar oud Batch 2
Wat een lust voor het oog! Natuurlijke kleurpracht dankzij 21 lange jaren in PX-sherryvaten. Met Batch 2 haalt u de fruitbom in huis.
€ 414,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 592,84/Liter)
GlenAllachie 21 jaar oud
Wat een kleur! Een natuurlijke lust voor het oog dankzij 21 jaar in donkere PX-sherryvaten. Bemachtig het prachtige Batch 01.
€ 516,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 738,56/Liter)
Loch Lomond 21 jaar oud
Ontdek het volle aroma van 21 jaar rijping in zorgvuldig geselecteerde vaten van Amerikaans wit eiken. Bestel nu en geniet.
€ 199,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 285,70/Liter)
The Royal Brackla 21 jaar oud
Intense sherrynoten kenmerken dit hoogtepunt van de Royal Brackla-distilleerderij. Bestel nu en ontdek.
€ 225,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 322,84/Liter)
– 40,00%
Ballantines 21 jaar oud
Een premium Blended Scotch met verfijnde bloemtonen en intense fruitaccenten.
€ 138,99
€ 83,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 138,99
Dalmore 21 jaar oud 2023 Edition
Het resultaat van nauwgezette zorg, handwerk en heel veel liefde vindt u in deze 21 jaar oude whisky. Grijp nu uw kans.
€ 667,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 954,27/Liter)
Balblair 21 jaar oud Oloroso Cask Finish
Hoogwaardige samensmelting van een volle single malt en fruitig-kruidige Oloroso-sherrynoten. Bestel het genot bij u thuis.
€ 347,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 497,13/Liter)