Rum in Spaanse stijl
Boterzacht, soepel en zoet - zo presenteert rum in Spaanse stijl zich. Een korte fermentatie en het kolonnenbrennverfahren zorgen voor een delicater en ronder rum-type. Goed voor beginners.
Producten filteren
–
Naud 15 jaar oud Ron Panama
Deze boeiende rum uit Panama is een waar genot voor liefhebbers van zoete smaken. Grijp nu uw kans!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Bacardi 8 jaar oud Reserva Ocho
Deze 8 jaar oude Bacardi verenigt eersteklas kwaliteit, een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding en een rijke traditie. Een aankoop die de moeite waard is!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Bacardi Carta Blanca Superior White Rum (Bahamas)
Een wereldwijde bestseller en een honderdjarig succesverhaal.
€ 20,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 29,99/Liter)
Havana Club 15 jaar oud Iconica Gran Reserva
Havana Club 15 – Gerijpte elegantie met fruit, kruidigheid en fluwelige diepgang. Nu bestellen!
€ 195,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 279,99/Liter)
Eminente 10 jaar oud Gran Reserva Edition N°2 Sauternes Cask Finish
Ontdek Cubaanse elegantie met Sauternes-finish voor honing- en fruittoetsen. Proef de smaak van Cuba! Nu proberen!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Botucal Planas
Heerlijk zacht en rond: de witte rum is perfect voor uw cocktails en longdrinks. Bestel nu voor een intense smaakbeleving.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Ron Zacapa XO Centenario
Ervaar zijdezachte luxe door rijping in Cognac-vaten op 2.300 meter hoogte. Bestel dit meesterwerk nu.
€ 147,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 211,41/Liter)
Flor de Caña 18 jaar oud Centenario
Vol, fruitig en heerlijk complex. Ontdek nu de prachtige aroma’s uit 18 jaar rijping. Bestel meteen!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Ron Abuelo Anejo Reserva Especial
Deze zoet-kruidige blended rum geniet u het best puur, maar hij doet het ook uitstekend in een cocktail zoals een Cuba Libre!
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
Ron Malteco 20 jaar oud Reserva del Fundador
Deze volmondige rum is ideaal om puur te degusteren of als basis voor uw hoogstaande cocktails. Snel in huis halen.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
– 20,00%
Dictador 2 Masters Leclerc Briant 1977/2022 - 45 jaar oud Single Cask No. 616-ExSh
De verenigde kunst van twee meesters van hun vak heeft deze verfijnde rum voortgebracht. Verwen uzelf met deze rariteit!
€ 935,99
€ 748,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.069,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 761,99
Ron Matusalem Gran Reserva 15
Zachte, milde rum, gerijpt volgens het solera-proces. Verzeker u zich nu van een fles van deze rum met Cubaanse wortels.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Santiago de Cuba 8 jaar oud Ron Anejo
Deze rum biedt u de perfecte basis voor hoogwaardige longdrinks en verfijnde cocktails. Meteen in het winkelmandje leggen.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
– 25,00%
Dictador 2 Masters Glenfarclas 1977/2022 - 45 jaar oud Single Cask No. 128-ExW
45 jaar rijping, een prachtig sherryfinish en de destilleerkunst van twee meesters zorgden voor deze voortreffelijke rum. Bestel hem nu!
€ 1.852,99
€ 1.389,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.985,34/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 1.802,99
Ron Abuelo 7 jaar oud
Een prima rum voor perfecte cocktails. Bestel hem vandaag nog.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Bacardi Carta Negra Superior Black Rum
Iets krachtiger en robuuster dan andere Bacardi-rums. Wie houdt van een subtiel rokerig toetsje, zal hier zijn gading vinden. Bestel nu.
€ 20,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 29,99/Liter)
Bacardi Carta Blanca (3 liter)
Klassieker met traditie. Bestel nu de wereldwijde bestseller in de royale fles van 3 liter.
€ 90,99
Inhoud: 3 Liter (€ 30,33/Liter)
Rum Malecon 12 jaar oud Reserva Superior
Fraai prijs-kwaliteitrum uit Panama. Plaats hem nu in uw winkelmand en geniet er binnenkort thuis van.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Malecon 2009 - 13 jaar oud Rare Proof
13 jaar tropische rijping en een botteling op 50,5% vol. beloven u een intense smaakbeleving. Bestel meteen!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Ron Matusalem Gran Reserva Enigma 23 Solera
Premiumrum, gerijpt volgens de solera-methode, voor de veeleisende smaak. Gun uzelf deze onmiskenbare parel.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Santiago de Cuba 20 jaar oud Ron Extra Anejo Gran Reserva
Uitzonderlijk aromatisch en volmondig nestelt de rum zich, na 20 jaar op vat, zijdezacht op uw gehemelte. Bestel en geniet.
€ 209,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 299,99/Liter)
Malecon 21 jaar oud Reserva Imperial
Evenwichtig en rijp. Panama-rum op zijn best. Bestel nu en ontdek een uitzonderlijke rum.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Patridom proefset (3x 50ml)
De drie populaire varianten Gran Reserva, 12 jaar en XO in één verpakking. Bestel ze nu in het praktische proefformaat.
€ 22,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 153,27/Liter)
Ron Malteco 25 jaar oud Reserva Rara
Een nobele druppel en een ideaal geschenk. Verzeker u nu van deze uitzonderlijke rum uit Panama.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)