Rum in Spaanse stijl
Boterzacht, soepel en zoet - zo presenteert rum in Spaanse stijl zich. Een korte fermentatie en het kolonnenbrennverfahren zorgen voor een delicater en ronder rum-type. Goed voor beginners.
Producten filteren
–
Flor de Caña 25 jaar oud Sustainable & Natural
Deze duurzaam geproduceerde, fruitig-zoete rum uit Nicaragua is vooral puur gedronken een uitstekend genot. Bestel nu.
€ 128,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 184,27/Liter)
El Ron del Artesano 10 jaar oud Peated Islay Cask Finish #314-22 (200 ml)
Voor rum- en whiskyliefhebbers: met rooksnuances door een finish op bijzondere vaten. Nu in een klein flesje om te proeven.
€ 26,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 134,95/Liter)
El Ron del Artesano 10 jaar oud Tawny Port Cask Finish Batch #02-25 (200 ml)
Proef de heerlijke rum uit Panama met zijn uitzonderlijke smaak dankzij het Tawny Port Cask Finish.
€ 26,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 134,95/Liter)
Guatemala Rum Classic Range (Berry Bros & Rudd)
Guatemala ontdekken: het land toont zich van zijn mooiste kant in de Classic Range van Berry Bros. Bestel nu.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Ron Pampero Extra Anejo Aniversario Reserva Exclusiva im Ledersack
Het kruidig-zoete uithangbord van het gamma van Ron Pampero. Absoluut het proeven waard!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Havana Club Iconica Gran Anejo Selecion de Maestros
Heerlijke rum uit Cuba, perfect om puur van te genieten en in een cocktail. Verzeker u meteen van een fles!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Old St. Andrews 5 jaar oud Admiral's Cask Premium Panama Rum
Droomde u altijd al van uw eigen vat rum? Dan zit u hier goed. Ook als geschenk een schitterend idee. Bestel meteen.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Legendario 9 jaar oud Ron Añejo
De klassieke rum uit Cuba verenigt ervaring, traditie en topkwaliteit met een solide leeftijd. Meteen in het winkelmandje leggen.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Conde de Cuba Ron Ancestral Cubano Reserva Especial
Geniet van Cubaanse rum in zijn meest verfijnde vorm – traditioneel gemaakt en zorgvuldig gerijpt op eiken vaten. Bestel meteen!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Ron Dos Mares Vintage 2008 Limited Edition
Ontdek de voortreffelijke Ron Dos Mares 2008 in een beperkte oplage met tropische aroma's. Bemachtig uw fles!
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Naud 12 jaar oud Ron Venezuela
De 12 jaar oude rum uit Venezuela is een meesterwerk van distilleerkunst. Geniet van de zachte smaak uit Zuid‑Amerika.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Santiago de Cuba 12 jaar oud Ron Extra Añejo
Verleidt na 12 jaar rijping in eikenhouten vaten met een zijdezacht mondgevoel en een evenwichtige smaak. Sla uw slag!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Bumbu XO
Een rum met rijping op bourbonvaten en een origineel sherry-finish. Geniet ervan puur of in een cocktail. Bestel hem meteen!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Dictador Cartagena Colombian Aged Rum
Ontdek fluweelzachte cacao- en koffienoten dankzij de Colombische bourbonafwerking. Proef deze premium rum nu.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
El Ron del Artesano 2024 - 8 jaar oud Ruby Port Cask Finish Batch #11-24
Ervaar ambachtelijk vervaardigde premium rum met fruitige aroma’s uit de narijping in Ruby portvaten.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Malecon 8 jaar oud Gran Reserva
De ideale basis voor hoogwaardige cocktails en longdrinks, maar ook puur een voortreffelijk genot. Plaats hem meteen in uw winkelmand.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
El Ron del Artesano 7 jaar oud Añejo Ex-Bourbon Barrel Small Batch
Ontdek de zachte vanille- en karameltonen van deze 7 jaar oude Panamese rum. Bemachtig nu uw ex-bourbonvat uit de Small Batch.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
El Ron del Artesano 2025 - 10 jaar oud Tawny Port Cask Finish Batch #02-25
De nagerijping in Tawny portvaten geeft deze authentieke rum opvallend fruitige tonen. Bestel en geniet.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
El Ron del Artesano 2025 - 10 jaar oud Peated Islay Cask Finish Cask #314-22
Ervaar de uitzonderlijke smaak van zorgvuldig gerijpte Panama-rum in harmonie met verfijnde rooksnuances. Wees er snel bij!
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Dictador 20 Reserva Iconica met Spezialverschluss
Deze compositie verenigt rumsoorten die tot wel 20 jaar gerijpt zijn tot een veelzijdig smaakprofiel. Bestel meteen en geniet ervan.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Jack-Crap Spirits Honest Venezuelan Rum 15 jaar oud Single Origin #01
Ervaar 15 jaar gerijpt genot met fruitige toetsen en een aanhoudende afdronk! Verzeker uzelf nu van uw echte Venezolaanse rum!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Brugal 1888 Ron Gran Reserva Doblemente Anejado
Twee vatsoorten met tot 14 jaar rijping vormen een verfijnde Brugal. Grijp nu uw kans.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Botran No. 18 Reserva de la Familia
Vol en onmiskenbaar: deze rum is gemaakt van het beste suikerrietsap. Die moet u absoluut proeven.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Jack-Crap Spirits Honest Dominican 12 jaar oud Single Origin #02
Ervaar pure rumbeleving uit de Dominicaanse Republiek, 12 jaar gerijpt. Bestel nu en ontdek het verschil!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)