Rum in Spaanse stijl
Boterzacht, soepel en zoet - zo presenteert rum in Spaanse stijl zich. Een korte fermentatie en het kolonnenbrennverfahren zorgen voor een delicater en ronder rum-type. Goed voor beginners.
Producten filteren
–
Eminente Ámbar Claro
Ontdek Cubaanse exotiek en aroma’s uit vaten van witte eik! Geniet van het unieke aroma van Eminente. Bestel nu!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Botucal 2013 - 10 jaar oud Single Vintage Rum - Bourbon & Whiskey Casks
Ontdek de Botucal 2013, gerijpt in bourbon- en whiskytonnen voor een unieke smaakbeleving. Proef hem nu.
€ 133,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 191,41/Liter)
Flor de Caña Terra
Rum geproduceerd met hernieuwbare energie en uit duurzaam verkregen grondstoffen. Bestel nu dit aromatische genot.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Santiago de Cuba Ron Carta Blanca
De perfecte rum voor uw heerlijke cocktails en longdrinks zoals de Mojito of Daiquiri. Bestel meteen een fles.
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
Coloma 8 jaar oud Colombian Coffee Smoked Rum
Met volle, rondschuimende smaak dankzij 8 jaar rijping in Amerikaanse eiken vaten en regionale koffielikeurvaten. Ontdek het!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Honey Batcher 152
Met indrukwekkende 76% vol. is deze rum de perfecte basis voor een Zombie en andere krachtige cocktails. Grijp uw kans!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Flor de Caña 14 jaar oud
De premium rum is CO2-neutraal geproduceerd en 14 jaar gerijpt onder de tropische zon van Nicaragua. Grijp nu uw kans.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Cuba 1956/2024 Hoy Como Ayer
De ongelooflijk lange rijping heeft een karaktervolle en luxueuze rum voortgebracht. Verzeker uzelf van dit indrukwekkende genot!
€ 1.939,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.771,41/Liter)
Planteray Gran Añejo Guatemala & Belize
De narijping in Frankrijk op Ferrand-vaten verleent de rum zijn kenmerkende smaak. Bestel nu voor echte genietmomenten.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Santiago de Cuba 11 jaar oud Ron Extra Anejo
Geniet van de 11 jaar gerijpte rum uit Cuba precies zoals u wilt — puur, op ijs of in een heerlijke cocktail. Koop nu.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Santisima Trinidad de Cuba Reserva Exclusiva
Diepdonkere kleurpracht en een elegante fles maken deze voortreffelijke rum tot een stijlvolle blikvanger. Bestel nu!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Flor de Caña Gran Reserva No. 7
Met zijn zachte 40% vol. en fluweelzachte smaak laat hij zich zowel puur als in cocktails en longdrinks met verve proeven. Een echte aanrader!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Ron Dos Mares XO Medusa de Cristal Sherry Finish
Geniet van de verleidelijke Ron Dos Mares met fruitige sherrynoten uit PX-vaten. Ontdek nu dit zoete genot!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Ron Dos Mares XO Raya Dorada Tawny Port Finish
U geniet van milde chocoladetonen door de Tawny Port-finish van deze 10-jarige Panamese rum. Bestel hier uw exemplaar!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Ron Dos Mares XO Tortuga Verde Ex-Bourbon
Voor zijn karakteristieke smaak rijpte de rum minstens 10 jaar in whiskyvaten uit Tennessee. Niet te missen.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Bumbu XO Rum
De sherryvat-finish zorgt voor dat tikkeltje extra. Puur of gemixt: deze complexe rum moet u meteen proeven.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Ron Zacapa Centenario Royal
De Ron Zacapa Royal rijpte in drie verschillende soorten vaten. Een rum die betovert met zoet-fruitige en kruidige tonen. Een werkelijk koninklijk genot.
€ 296,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 424,27/Liter)
Dictador 12 jaar oud Reserva Premium met Plastikverschluss
Een verrukkelijke schat uit Colombia, gerijpt tussen 5 en 12 jaar in tropisch klimaat. Voeg nu toe aan uw winkelmandje.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Ron Mulata de Cuba 15 jaar oud Gran Reserva
Het unieke productieproces en de 15-jarige rijping zorgen voor een uitzonderlijke soepelheid. Bestel nu.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Havana Club 3 jaar oud (3 liter)
Mix perfecte cocktails met deze 3 jaar gerijpte rum in de 3l-fles. Verzeker uzelf van het origineel uit Cuba!
€ 107,99
Inhoud: 3 Liter (€ 36,00/Liter)
Ron Malteco 10 jaar oud
Een spannende en unieke rum aan een scherpe prijs. Bestel nu!
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Ron Cristóbal Pinta
Milde premium rum uit de Dominicaanse Republiek, 6 tot 8 jaar gerijpt op bourbonvaten. Bestel vandaag nog en geniet binnenkort van deze tropische verwennerij.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Havana Club 7 jaar oud (3 liter)
Geniet van 7 jaar gerijpte Cubaanse aroma's uit de exclusieve 3-literfles. Verzeker uzelf nu van dit hoogtepunt.
€ 179,99
Inhoud: 3 Liter (€ 60,00/Liter)
Ron Matusalem Gran Reserva Enigma 23 Solera French Oak
De afronding in ex-Bordeauxvaten van Franse eik schenkt hem diepte en complexiteit. Voeg hem meteen toe aan uw mandje.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)