Rum in Spaanse stijl
Boterzacht, soepel en zoet - zo presenteert rum in Spaanse stijl zich. Een korte fermentatie en het kolonnenbrennverfahren zorgen voor een delicater en ronder rum-type. Goed voor beginners.
Producten filteren
–
Nieuw
Havana Club 7 jaar oud (nieuw)
Deze klassieker is bijzonder veelzijdig en werd gecreëerd voor genietmomenten. Proef hem puur, op ijs of in cocktails.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Nieuw
Flor de Caña 25 jaar oud Sustainable & Natural (nieuw)
Deze duurzaam geproduceerde, fruitig-zoete rum uit Nicaragua is bijzonder puur een uitstekende genieting. Bestel nu.
€ 128,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 184,27/Liter)
Bremer Liebe 5 jaar oud Venezuela-Rum
Ontdek exotische fruitaroma’s na 5 jaar rijping in sherryfusten. Verzeker u nu van deze bijzondere rum!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Panama 13 jaar oud Premium Reserve Rum Batch 2 (FRC)
Dertien jaar gerijpt in het tropische klimaat van Panama en vijf jaar in Noord-Duitsland: een rum die puur of in een cocktail een ware genot is.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Santa Teresa 1796 Antiguo de Solera met tube
De Santa Teresa 1796 Antiguo de Solera is een blend met een bijzonder complex aroma. Grijp uw kans en proef hem zelf.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Flor de Caña 7 jaar oud Gran Reserva
Trots 7 jaar gerijpt in eiken vaten en gebotteld met toegankelijke 37,5% vol. Deze rum uit Nicaragua verdient het om geproefd te worden.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Conde de Cuba 7 Solera Ron Ancestral Cubano de Calidad Superior
Ontdek het Kubaanse vakmanschap en de intense aroma's van Conde de Cuba 7 Solera! Proef nu de smaak van Cuba!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Ron Abuelo 12 Años Gran Reserva
De milde, kruidige rum uit Panama met fluweelzachte 40% vol. rijpte twaalf jaar voor zijn harmonieuze smaak. Nu proeven.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Malecon 15 jaar oud Rum Reserva Superior
15 jaar in het vat geven deze rum dat tikkeltje extra. Grijp uw kans en bestel een fles!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Rum Nation Panama 21 jaar oud
21 jaar gerijpt in whiskyvaten: een Panamese rum met tonen van tropisch fruit, tabak en een aangename kruidigheid. Nu ontdekken!
€ 98,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 141,41/Liter)
Rum Nation Venezuela XO 25th Anniversary Edition
Deze exotische rum voert u mee op een heerlijke aromareis naar dromerige zandstranden. Gun uzelf dit genot!
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Dominicana 8 jaar oud (Rum Nation)
Acht jaar rijping in een tropisch klimaat zorgt voor de gelaagde aroma's van deze rum. Gun uzelf dit genot!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
1731 Fine & Rare 5 jaar oud Dominican Republic
Vijf jaar gerijpt op eiken vaten onder de Caraïbische zon, volledig zonder toevoegingen. Geniet nu van een volle, gulle smaak.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Dictador Jerarquia 1991/2020 - 29 jaar oud Bourbon Cask No. ExB-1399
De gelimiteerde rum maakt indruk met complexe aroma’s en verfijnde smaaknuances, gevormd door 29 jaar rijping in het bourbonvat. Nu proeven!
€ 225,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 322,84/Liter)
Ron Pampero Anejo Especial
Een ideale rum voor cocktails, aan een scherpe prijs. Bestel nu.
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
1731 Fine & Rare 8 jaar oud Venezuela
De authentieke rum uit Venezuela rijpte 8 jaar in bourbonvaten en bevat geen toegevoegde suikers. Die moet u proeven!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Dictador Jerarquia 1980/2020 - 40 jaar oud Fino Sherry Cask No. ExSh-1389
Zijn heerlijke fruittoetsen dankt deze 40 jaar gerijpte rum aan het gebruikte sherryvat. Meteen genieten!
€ 642,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 918,56/Liter)
Cabeza Llena 1948/2025 Single Cask Rum (Velier)
Deze rum werd in 1948 in Cuba gestookt en na meer dan 76 jaar onverdund op vatsterkte gebotteld. Gunt u uzelf deze luxe.
€ 2.192,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.132,84/Liter)
Havana Club Iconica Don Navarro met cadeauverpakking
Bestel de stijlvolle afvulling van Havana Club ter ere van rummeester Don Navarro. Ideaal om cadeau te doen of zelf te genieten.
€ 177,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 254,27/Liter)
Venezuela 2010/2025 Ex-Bourbon Casks #72-74 Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Geniet van hoogwaardige, exotisch-fruitige rum uit Venezuela. Verzeker u vandaag nog van uw fles.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Dictador Jerarquia 1982/2020 - 38 jaar oud Ex Port Cask No. ExP-818
De verrukkelijke toetsen uit het portvat zijn na 38 jaar heerlijk complex en intens. Bestel nu en ervaar het zelf!
€ 515,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 737,13/Liter)
Dictador Jerarquia 1981/2020 - 39 jaar oud Bourbon Casks
De heerlijke aroma’s uit 39 jaar op bourbonvat komen bij 43 % vol. aangenaam mild in uw glas. Bestel nu een fles!
€ 530,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 758,56/Liter)
Dictador Jerarquia 1981/2020 - 39 jaar oud Fino Sherry Cask No. ExSH-1238
Zoete fruittonen, complexe smaak en een aangenaam milde drinksterkte. Bestel nu dit heerlijke genot!
€ 576,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 824,27/Liter)
Rum Nation Panama 10 jaar oud
O, wat is Panama mooi – met deze rum nog mooier. Zowel puur als met ijs een genot. Bestel meteen.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)