Rum in Spaanse stijl
Boterzacht, soepel en zoet - zo presenteert rum in Spaanse stijl zich. Een korte fermentatie en het kolonnenbrennverfahren zorgen voor een delicater en ronder rum-type. Goed voor beginners.
Producten filteren
–
Rum Nation Panama 18 jaar oud
Zeer aromatische melasse en 18 jaar rijping in eiken vaten geven deze rum zijn unieke smaak. Nu kopen.
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Iguana Rum 5 jaar oud Panama Rum
Vijf jaar rijpte deze smaakvolle Panama Rum in zorgvuldig geselecteerde eiken vaten. Of u hem puur of in een cocktail geniet: een waar genoegen. Bestel meteen!
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Dominican Republic 2008/2025 - 17 jaar oud Single Madeira Cask #DR08MD01 Collection Itinéraires (La Maison du Whisky)
Ervaar 17 jaar ex-Madeira-vatensterkte en intense suikerrietaroma's! Proef nu dat unieke tropische aroma en geniet.
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
Panama Rum First Edition Journey Label Collection
Met krachtige 45% Vol. geniet u van tropische fruittonen uit Panama. Bestel uw verzamelstuk hier rechtstreeks.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Ron Larimar Peated Cask Finish
Zachte rokerige toetsen dankt deze intrigerende rum aan de nabrijping in een Schots whiskyvat. Koop hem nu en proef!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Ron Larimar Bourbon Cask Finish
Ronde aroma's, een milde drinksterkte en een heerlijk Bourbon-finish. Bestel nu en geniet in uw volgende cocktail of puur!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Presidente Marti Rum 23 jaar oud Sistema Solera
Geniet nu van deze rum in een nieuw design!
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Diplomatico (Botucal) Seleccion de Familia Ron Antiguo
Hier krijgt u een fruitige rum met vanille- en toffeenoten. Haal nu deze volle druppel in huis!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Dictador Aurum Colombian Aged Rum
Chocolade- en gebrande toetsen prikkelen uw zintuigen. Beleef nu het verfijnde genot van deze bijzondere, gerijpte rum!
€ 107,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 154,27/Liter)
Dictador Platinum Colombian Aged Rum
Premiumrum, met de beste ingrediënten bijzonder zorgvuldig gemaakt en verpakt in een stijlvol design. Gun uzelf deze luxe en bestel vandaag nog.
€ 107,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 154,27/Liter)
Santisima Trinidad de Cuba Reserva
Ervaar de exquise Cubaanse rum met dubbele rijping! Ontdek nu de traditie van Santisima Trinidad.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Bacardi Carta Oro Superior Gold Rum (Bahamas)
Deze rum behoort tot de populairste gouden rums ter wereld. Bestel hem nu en geniet binnenkort van uw volgende Cuba Libre.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Ron Larimar Oloroso Sherry Cask Finish
Gerijpte aroma's na 5 jaar rijping en prachtige fruittonen dankzij de finish op Oloroso-sherryvaten. Gun uzelf deze verrukkelijke rum!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Ron Larimar PX Sherry Cask Finish
Zoet en fruitig van smaak; deze rum komt zowel puur als in een cocktail tot zijn recht. Koop nu een fles en geniet er samen met uw vrienden van!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Botucal Mantuano
Mantuano betekent in het Spaans ‘edelman’ en verwijst naar Don Juancho Melendéz op het etiket van de blend. Bestel nu.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Motörhead 8 jaar oud Finest Caribbean Rum
Unieke smaak en niet alleen voor fans een genot. Ontdek nu de tot wel 8 jaar gerijpte rum uit de Dominicaanse Republiek.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Ron Zacapa Centenario Solera Gran Reserva - Edición Negra
Met de bijzondere smaak uit dubbel verbrande eiken vaten. Puur, op ijs of in uw cocktails een ware genot.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Coloma Rum 8 jaar oud Coffee Liqueur Cask Finish
De nagerijping in vaten van koffielikeur zorgde voor romige tonen en verrukkelijke geroosterde aroma’s. Nu kopen en genieten!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
El Ron del Artesano 8 jaar oud Ruby Cask Finish Batch 06-24 (200 ml)
Het kleine flesformaat is ideaal voor onderweg of als geschenk. Ontdek nu rum met fruitige toetsen van Ruby Port.
€ 23,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 119,95/Liter)
Rum Nation Guatemala XO 20th Anniversary Edition in cadeauverpakking
De narijping in PX- en Oloroso-sherryvaten geeft deze speciale botteling zijn unieke smaak. Absoluut het proeven waard.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Ron Zacapa Solera Gran Reserva
Tot 6 jaar rijpt deze rum uit Guatemala via het verfijnde solera-procedé in ex-whisky- en sherryvaten. Proef zelf!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Eminente 7 jaar oud Reserva
Deze 7 jaar oude rum, met zijn evenwichtige karakter, is perfect om puur te drinken of voor uw longdrinks. Bestel nu.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Bacardi 4 jaar oud Añejo Cuatro
Samengesteld uit verschillende rums die minstens vier jaar onder de Caraïbische zon hebben gerijpt. Bestel meteen voor uw cocktails.
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Diplomático Reserva Exclusiva
Geniet van de bekroonde zachtheid van deze Venezolaanse rum, met toetsen van sinaasappel en toffee. Bemachtig nu uw fles!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)