Portwijn
Producten filteren
–
Cockburns 10 jaar oud Tawny Port
Een voortreffelijke metgezel voor elke gelegenheid - met tonen van honing, karamel, vanille en gedroogd fruit. Bestel nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 43,99/Liter)
Cockburn's 2024 Vintage Port in houten kist
Twee jaar op hout gerijpte vintage port uit 2024, verpakt in een verfijnde houten kist. Verzeker uzelf van deze vruchtige genieting.
€ 85,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 114,65/Liter)
Cockburn's 2024 Vintage Port in houten kist (12x 375ml)
Verzeker uzelf van 12 flessen van 375 ml van deze bijzondere jaargangport, verpakt in een sfeervolle houten kist.
€ 453,99
Inhoud: 4.5 Liter (€ 100,89/Liter)
Cockburns Fine Ruby Port
Levendige en intense tonen van rood fruit wachten op u. Gun uzelf deze verfijnde portwijn bij het dessert.
€ 15,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 21,32/Liter)
Cockburns Porto Branco Fine White Port
Ervaar de frisheid van deze witte port met tonic, ijs en een vleugje citroen of munt. Bestel nu en mix heerlijke cocktails.
€ 15,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 21,32/Liter)
Cockburns 20 jaar oud Tawny Port
Na twee decennia rijping overtuigt deze Port met finesse, soepelheid en karakter. Voeg deze meteen toe aan uw winkelmand.
€ 51,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 69,32/Liter)
Cockburns Late Bottled Vintage 2019
Deze jaargangsuitgave rijpte vier tot zes jaar in eiken vaten en ademt een bijzondere magie. U moet hem zeker proeven!
€ 24,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 33,32/Liter)
Cockburns White Heights
Het extra zuurtje, de frisheid en levendigheid tillen deze afvulling boven andere witte portwijnen uit. Geniet ervan puur of in een cocktail.
€ 26,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 35,99/Liter)
Cockburns Tawny Eyes
Met topkwaliteit uit oude vaten nodigt deze Tawny u uit om te mixen en te experimenteren. Bestel hem nu en proef!
€ 26,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 35,99/Liter)
Cockburns Ruby Soho
Verovert met fruitige smaak en kruidige afdronk – perfect voor longdrinks en verfijnde cocktails. Bestel & geniet.
€ 26,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 35,99/Liter)
Cockburn's 2024 Vintage Port Classic Declaration (6x 750 ml)
Ontdek het indrukwekkende rijpingpotentieel van deze zeldzame Classic Declaration Vintage Port. Verzeker u nu van het pakket van 6 flessen!
€ 405,99
Inhoud: 4.5 Liter (€ 90,22/Liter)
Cockburns Special Reserve Port
Volmondig en met een zijdezachte textuur toont deze port zijn exclusieve karakter. Bestel nu voor bijzondere momenten.
€ 19,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 26,65/Liter)
Cockburns Fine Tawny Port
Laat u verleiden door de fluwelen Tawny Port met de smaak van rijp fruit en een verscheidenheid aan noten. Laat deze kans niet voorbijgaan!
€ 15,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 21,32/Liter)
Porto Cruz Tawny
Heerlijke tawny port met een volmondige smaak en schitterende aroma's. Bestel hem meteen en geniet er in alle rust van.
€ 16,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 22,65/Liter)
Porto Cruz Ruby
Geniet u van de fruitige smaak van Portugal met deze Ruby Port. Plaats meteen een fles in uw winkelmand.
€ 16,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 22,65/Liter)
Porto Cruz LBV Late Bottled Vintage 2003 Gran Cruz
Alleen de beste oogstjaren halen het tot een Vintage‑uitgave. Ontdek en geniet van deze voortreffelijke port uit 2003.
€ 26,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 35,99/Liter)
Dalva White Porto (klare Flasche)
Fruitige port met goudgele kleur – ideaal op ijs of met tonic als longdrink, te serveren bij 10–12 °C. Proef hem nu!
€ 16,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 22,65/Liter)
Cockburn's 2024 Vintage Port in houten kist (3 liter)
Geniet van deze edele Vintage Port uit de zeldzame 3-literfles. Verzeker u nu van dit bijzondere verzamelstuk.
€ 348,99
Inhoud: 3 Liter (€ 116,33/Liter)
Cockburn's 2024 Vintage Port in houten kist (2,25 liter)
Voor een extra lang genot – grijp nu uw kans op deze Vintage Port van het jaar 2024 in een grote fles van 2,25 liter.
€ 253,99
Inhoud: 2.25 Liter (€ 112,88/Liter)
Porto Cruz 10 jaar oud Tawny Port Gran Cruz
De verfijnde Tawny Port rijpte in zorgvuldig geselecteerde eikenhouten vaten en betovert met zijn fruitige smaak. Bestel nu.
€ 22,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 30,65/Liter)
Taylors Select Reserve Port (19% Vol.)
Taylor’s Select is uw perfecte partner bij kaas, rijp fruit en chocoladedesserts. Leg hem meteen in uw winkelmand.
€ 17,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 23,99/Liter)
Taylors Chip Dry Port
Goed gekoeld als aperitief, of geserveerd met tonic, is deze Taylor's Chip Dry een ideale zomercocktail! Probeer het meteen!
€ 24,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 33,32/Liter)
Cockburn's 2024 Vintage Port in houten kist (1,5 liter)
Ontdek de intense fruitaroma’s van deze uitstekende Vintage Port in een 1,5-liter magnum. Grijp nu uw kans.
€ 144,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 96,66/Liter)
Taylors 20 jaar oud Tawny Port
Deze port rijpte 20 lange jaren op eikenhouten vaten. Verrijk uw volgende genietmoment met deze fijne druppel.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)