Naar de hoofdinhoud springen Naar de zoekfunctie springen Naar de hoofdnavigation springen

Bekroonde klassieker

Koval Dry Gin

Ontdek intense jeneverbesnoten in deze Dry Gin uit Chicago. De volgende Martini staat al te wachten.
Jeneverbes & wilde bloemen vormen het hart van deze gin.
Krachtige aroma's bij 47% vol. Perfect voor cocktails.
Liefde voor kwaliteit: Een charmant ambachtelijk product uit Chicago.
Voortreffelijk genot: Dubbel goud op de SFWSC 2015.
Stijlvolle uitstraling! Een blikvanger in uw thuisbar.

Productbeschrijving

Uitstekend, stijlvol en heerlijk - wat wilt u nog meer?!

Wat maakt deze gin bijzonder?

De basis van deze gin is graan. Op het eerste gezicht niets bijzonders, nietwaar? Bij de moderne craft-distilleerderij Koval mag u echter alleen de allerbeste kwaliteit verwachten. De voornaamste smaakdrager is zonder twijfel de karaktervolle jeneverbes. Deze krijgt florale ondersteuning van wilde bloemen en een frisse toets van citrus.

De gin werd op krachtige 47% vol. gebotteld. Dat geeft deze gedistilleerde drank zijn volle, rijke karakter.

Ons serveervoorstel

Plan je een stijlvolle cocktailavond met vrienden? Deze elegante fles vormt de perfecte basis voor klassieke gin-cocktails. Genot gegarandeerd.

Feiten

Merk Koval
Adres Private Party Imports Gmbh, Oberschwarzenbach 9, 4865 Nussdorf, Austria
Allergenen Geen
Biologisch keurmerk Nee
Botanicals Jeneverbes
Bottelaar Originele botteling
Flesmaat Standaard flessen
Kleurstof Nee
Kleurtint Helder
Land van herkomst Verenigde Staten
Mash Bill Granen
Niet koud gefilterd Ja
Productcategorie Gin
Producttype Dry
Vast volume 0.5
Vatsterkte of hoog alcoholpercentage Nee
Verpakking Geen

Bewertungen

Productgalerij overslaan

Das könnte Ihnen auch gefallen

Mandarina Dry Gin
Laat u naar alle regels van de kunst verleiden door intense mandarijnaroma’s. Sprankelend genot gegarandeerd. Bestel meteen.
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)
Productgalerij overslaan

Ähnliche Produkte

Foerster's Heide Gin
Kruidige dennennoten maken deze Dry Gin uit de Rostocker Heide tot een bijzonder moment. Verwen uzelf met dat kruidige genot.
€ 33,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 67,98/Liter)
315 Upstairs Heidelberg Dry Gin
Deze coole Dry Gin overtuigt met veel liefde voor bosbessen. De sprankelend-fruitige druppel tilt uw cocktails naar een hoger niveau.
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)
Spirits of Old Man Project Four Gin
Een aromatische beleving met klassieke jeneverbesaroma's. Gun uzelf nu deze heerlijke gin met uw favoriete tonic!
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)